Új hozzászólás Aktív témák

  • EVL2

    aktív tag

    válasz flikenflaken #6603 üzenetére

    Tökéletes az én G1-em! Nincs cw-m és remekül tuningolható. Tökéletesen működik a hűtése. A plate merevíti a kártyát tök mindegy ki mit mond. Az ég adta világon semmi bajom sincs vele! Lekopogom! Biztos felesleges parasztvakítás a 8 pin-es tápcsatlakozó, de ha belefért az árába miért ne lenne rajta. Felesleges a B. plate is de ha így is csak 300ft a különbség én jobban örülök ha rajta van. Felesleges az rgb led de az hogy rajta van nem zavar mert még mindig csak 300ft (lehetne 5000 is még az is beleférne) különbség.
    Én ezt a kártyát 88.900ft-ért vettem és nem bántam meg.
    Tökéletes az MSI is főleg ha valaki megteheti hogy a gaming x-et vegye. Nagyon ajánlom azt a kártyát is!

    Nem kétlem hogy van akinek zörög, felrobban, meghajlik, melegszik, elsétál és más anomáliákat is okoz, de ez a kártya ha jól működik árérték arány bajnok. Ha meg nem akkor visszaküldöd! Ennyi!

    Nem ismerem a zotac-ot. Biztos az is jó! :K
    (szerk:a márkát ismerem csak a témában szereplő modellt nem)

    Jöhetnek a fikázások! "Igen meg vettek téged is kilóra" meg stb... pénzkidobás ... paraszt vakítás... felesleges az a 8 pin... és a különböző irreleváns eszetlen hsz.-ek. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák