Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap sikeresen végére értem a játéknak normálon, azért az utolsó pályán már hullott a hajam a sorozatos bossfightoktól (bár Kelley valami röhejesen könnyű volt). Most vagyok kicsit tanácstalan mit is kellene csinálni... A Queens Eye is meglett, az első két main missiont megcsináltam NG+-ban, de azért elég nyögvenyelősnek éreztem a másodikat. A pályán nem volt gond, de a bossfighton látszódott, hogy kevés a karakter, egy jó 10 percem ráment Onryokira (előtte meg egy óra a sikertelen try-okra). Biztos, hogy a karakternek sem ártana pár szint (kerek 120as vagyok), de a játék is teljesen más. Lehet ideje alaposabban utánanéznem a dolgoknak...
    Meg némi gyakorlás se fog ártani, tegnap ránéztem a két duplabossos submissionre. Hát izé... Egy óra alatt a legjobb eredményem egy ~50%-os Nobunaga volt, de Yukihoz hozzá se nyúltam. A másikat meg ne is emlegessük... :(

    Egy kérdés: azt most jól értem, hogy a lootot tekintve a Strong és a Demon között már semmi különbség nincs? A maximum amit ki tudok hozni divine itemből 150+10 és ennyi? :F Már attól eltekintve persze, hogy ahogy nézem a +10re magában nem elég egy komplett végigjátszás :Y

Új hozzászólás Aktív témák