Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz Kai_Rong #25216 üzenetére

    Nekem a dock konkrétan 0KM es :DDD

    (#25218) maximilian4:

    Jesszus. Nem tudom melyik volt az a suta marketinges aki kitalálta azt a term-et hogy gaming telefon, de adnék neki egy sajtos tejfölös csicskalángost az tuti. Nincs konkrétan egyik platformra sem AAA cím. :U Üzletileg megértem, mert ugye a mobilos címekben több a mikrotranzakció mint csalódás a párkapcsolataimban, de nem tudom felfogni ép ésszel hogy hogy nem omlott össze a mobil gaming iparág.

    Szuper hogy sok AAA cím van switchre, de nem elég. Nagyon sok játék van ami kiváló játékélményt nyújtana a konzolon. De én már lemondtam a GTA V ről is. Elébe mentem, vettem egy gamer laptopot ami könnyű ahhoz hogy nálam legyen minden nap. Konkrétan ha van 1-2 óra üresjáratom, akkor beülök egy kávézóba battlefield 3 azni :DDD

    Szerintem itthon azért nem megy hatalmasat a switch mert az átlag felhasználó árérzékeny, és nem tudják/akarják kiköhögni a vételárat egy másodlagos (mert tegyük hozzá hogy a switch egy másodlagos konzol a legtöbb játékosnak, mivel nem jön rá az összes mainstream AAA cím) konzolért. Szerintem.

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák