Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz hszilard666 #8716 üzenetére

    Abszolút megértelek, én sem rajongok a hitelért, eddig 2x vettem fel áruhitelt (35vagyok), mindkettőször technikára (TV, laptop) és mindkétszer megbántam. Nem a hitel miatt szogorúan, de egyrészt mindig azt néztem, ahogy a cuccom ára ment lefelé, hogy most mennyivel olcsóbban tudnám venni ugyanazt, vagy mennyivel jobbat tudnék venni, ha vártam volna. A másik, hogy 10-12 hónap nagyon lassan telik le. Hónapról hónapra még mindig fizeted, még mindig. Azóta inkább várok, pár hónapig elteszek, amennyit tudok, és mikor megvan, akkor veszem meg az áhított tehnikai cuccot. Így megvan az az érzés is, hogy előteremtettem magamnak, meg az is, hogy semmi csekk, semmi függés. A mobilom is feltöltős, már 15 éve, ugyanannál a szolgáltatónál. Szeretem magam beosztani, ami kevesem van :) Csak azért írtam ezt le, hogy ne maradj itt egyedül az álláspontoddal. De nekem az is rendben van, ha valaki vesz fel hitelt, csak tudatosan tegye, és számoljon az esetleges negatív következményekkel a későbbiekben. Tisztában kell vele lenni, hogy amikor a bank azt mondja, hogy van egy remek ajánlatuk a számodra, akkor valójában egy remek lehetőséget ajánlanak, hogy növeld a bevételeiket, és elköteleződj. Egy barátom mondta régebben: "A bank nem szeretet-szövetkezet"

    Hogy ON is legyen: Elromlottam. Mikor megvettem a gépet, le sem bírtam tenni a Zeldát, 60 óra úgy suhant bele, hogy még aludni is kevesebbet aludtam. És elmúlt :( Kicsit hatalmába kerített az elveszettség a Zelda világában, túl hatalmas, túl komplikát, valahogy nehezen ugranék bele vissza. Nem tudom, mit rontok el, nehezen tájékozódom, sok a japán/kelet hangzású helyszín, elveszek, hogy mit meg hol találok egy küldetéshez. Alapvetően szeretem a játékot, és még be sem fejeztem a főszálat. Szóval segítsetek, szerintetek hogyan válhatnék újra függővé? :DDD

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák