Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urdaran

    kezdő

    Sziasztok!

    Az elmúlt időben elérte az ingerküszöbömet a NS-re kapható játékok mennyisége, ami engem is érdekel. Ezért gondoltam beruházok egyre. A Diablo 3-as kiadásban gondolkodtam. Általában PC-n játszom ezért gondoltam kérdeznék, mielőtt belevágok.

    Mennyit javultak az újabb kiadású konzolok? Gondolok itt a megjelenéskor előforduló gyermekbetegségekre. Kijelzőt karcoló dokkoló. Játék közben jelét vesztett kontroller. stb.

    Mennyire élvezhető rajta a Diablo 3? Eddig csak PC-n játszottam vele, és nincs tapasztalatom a játék konzolos irányításával.

    Általánosságban mennyivel másabb, kényelmetlenebb az irányítás egy hagyományos PS4 kontrollerhez képest?

    Van-e olyan tapasztalatotok, amit mindenképp érdemes mérlegelni vásárlás előtt? Gondolok olyan dolgokra, maik hosszabb használat alatt jönnek csak elő?

    Tölthető-e biztonságosan nem kimondottan Nintendo által gyártott Power Bankról?

    Ha fizikális példányt veszek játékokból, azt tudom az online fiókon is aktiválni, vagy úgy működik, mint a PS?

    Ezeken kívül bármilyen véleményt, személyes benyomást szívesen várok. Köszönöm előre a segítséget.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák