Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    válasz Urdaran #14755 üzenetére

    Én az egy heti rövid tapasztaltot tudom megosztani, ha 2-3 méternél távolabb vagy a géptől ,igen el tudja dobni a jelet a kontroller. Az írányítás az szubjektív nekem a ps4 xbox one vagy akár a switch egy kutya. soha nem emiatt vettem akármelyiket is meg. Karcolodást nem tudom egy hete van meg , van rajta fólia és amúgy is vigyázok a cuccaimra.

    Üdv,

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

  • Norb79

    őstag

    válasz Urdaran #14755 üzenetére

    Hahó! Dió3 irányítása nagyon jó, és könnyen tanulható és kényelmes. Korábban én is csak PCn játszottam, de switchen legalább olyan jó, ha nem jobb.
    A kijelzőt karcoló dokkoló még mindig megvan, az mindig meg is lesz, de ne úgy képzeld el, hogy keresztben lesz a képernyőn egy vágás, hanem a jobb és bal alsó sarokban egy pár millis részen ledörzsölődik, ahol illeszkedik a képernyő, amikor a dokkolóba pattintod. Igazándiból kézi használat közben sosem látom, hogy ott le van dörzsölve, de tudom, hogy ott van. Mármint nem a képernyő van ledörzsölve, hanem a fólia, mert az van rajta. És amúgy lehet a fóliával vastagabb annyival, hogy dörzsölődjön, és anélkül pontosan illeszkedne, nem érne össze, nem dörzsölődne, de a franc meri megkockáztatni, hogy ne legyen fólia rajta. :D
    A joycon megadja magát iksz idő után, de ez azért majd minden kontrollerrel előfordul, legyen az x360, x1, ps4, stb. Itt mondjuk a méretbeli dolgok miatt lehet kicsit hamarabb és könnyebben, ezt bele kell kalkulálni.
    A powerbankról nem tudok nyilatkozni, azt nem próbáltam még, meg utána se olvastam.
    A fizikai példányos játék ugyanúgy van, mint ps/xbox esetén. Ha berakod a lemezt akkor megy, ha eladtad akkor nem megy. Csak itt nem lemez van, hanem egy kis kártya, és ha olyan tokod van, akkor tudsz vinni magaddal akár 30 játékot is kártyásból, mivel alig foglalnak helyet. Nekem is van egy kis kompakt tokom, abban viszem magammal a ~20 kártyás játékom, a switchet, két extra joycont és a 4 joyconhoz tartozó 4 csuklópántot. Kis füle is van, lehet lóbálni séta közben. :DDD

  • scyllafren

    senior tag

    válasz Urdaran #14755 üzenetére

    A karcolodas nem jellemzo, szerintem csak par idiota pampogott anno, ma mar szinte nem hallani rola. Egyebkent is vannak kijelzovedo foliak, vegyel egyet a "peace of mind"-ert :)

    Joycon issue volt/van/lesz, eleg ritka, de garanciaban javitjak.

    A kozvetlen joycon iranyitas furcsa, de tanulhato. Ha problemad van, vegyel Pro kontrollert, tapasztalhatoan jobb :)

    Nem a toltessel voltak gondok, hanem update, amikor tolton volt, mert a 3rd party dokkolobol hianyzott egy ellenallas, es attol halt le a Switch. Powerbankkal nincs gond, csak azok altalaban nem kepesek 100%-on tartani a switchet jatek kozben, mert nem eleg erosek. Viszont kepesek elnyujtani a hasznalati idot, es kepesek tolteni standby/off allasban.

    Fizikai jatek: csak akkor jatszhatsz, ha bent van a kartya. Viszont ha kijatszottad, el tudod adni.
    Digitalisnal nincs kartya, barmikor jatszhato, akkor is, ha egy masik jatek kartyaja van a switchben, viszont account-bound, igy nem adhato el.

    Nekem nagyon bejott, elso konzolom, Zelda, Xenoblade Chronicles 2, Starlink, Mario Kart 8, meg par digi jatek van jelenleg.

Új hozzászólás Aktív témák