Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz negyven2 #11786 üzenetére

    Hát, akkor ennyi, innentől el lehet felejteni, hogy unity alapokon bármi készüljön, ami nem GaaS. Ezt csak undorító mikrotranzakciós lootboxos battlepassos szarokkal lehet kigazdálkodni. Ok, most, szokás szerint a bevezető ára a cuccnak olyan, hogy rá lehessen vágni, hogy ugyan, ez semmi, mit nyávognak a stúdiók, de ez nagyon nem így van. Fix árú, amatőr, nem AAA játékkal ez erősen szívás.

    Pláne, hogy ha jól látom, ez nem az eddigi, brutális unity költségek helyett, hanem mellett lesz. Eddig se értettem, mi a francért használ bárki unity-t bármire, ami komplexebb, mint egy passziánsz, ezek után pláne nem fogom érteni.

    (Hint: igen, jól érzitek, nem szeretem a unity-t. Minél többet használom, annál inkább nem szeretem. És ezek az undorító húzásaik, a faszkópé licenc, a még faszkópébb támogatás meg pláne nem segítenek a dolgon...)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák