Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz opr #13140 üzenetére

    +Wesder: mindig jó + erő, 4k 60fps! ;]

    A pirítóssütőre mai napig jönnek játékok és még tavaly a 2 exkluzív is játszható volt. Én se értem hogy, de csinálják...

    Simán lenne felvevő bázis, alap gépet is vették a scalperektől 3-400 ezerért is, így simán elkérhetik az árát.
    20-30 milliót szerintem simán eladnak, de ezzel együtt 20-30 millió régi gép is menne másodkézbe ezzel növelve a piacot és elérhetőséget.
    24 év végére amúgy is mindenkinek lesz már aki akar PS-t, ezzel kicsit felrázzák újra a piacot.
    Ők reklámozni és megmutatni is megtudják a plusz erőt a saját stúdiókkal akiknek már a zsebében van a skálázás.
    Hogwartsban is van 6 mód, pedig ők külsősök.

    Meg egy jó ütés lenne az Xbox-nak akik most felvették a kesztyűt. De most vagy gyengébb konzoluk lesz vagy 3ra is ki kell adni a játékot ami a legtöbb eladott SS-nek rossz lesz.

    Szerintem alapból hosszabb generáció is lesz ez, mert a covid és chiphiány nagyon betett az elején. Most van elég eladott gép és már játékok is jönnek csak az új gépekre szebben.

    De ezeket nyilván szarrá elemzik megéri-e, veszik-e, mennyi lesz gyártani, milyen hatása lesz PS6ra.
    Külső stúdiók mennyire tudnának arra úgy fejleszteni hogy az látszódjon is szerintem ez a legnagyobb kérdés.

    Meg a Sony azért még mindig nagy hardver gyártó, bennük szerintem meg van az is, hogy gyártani is szeretnének valamit folyamatosan.

Új hozzászólás Aktív témák