Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz kmarci25 #13059 üzenetére

    Az a baj, hogy a Kodi féle netflix addon sem megy kb. egy hete, a fejlesztő nem találja jelenleg a megoldást: PLAYBACK ERROR - MSLError: The title is not available to watch instantly...
    Ez is kb. egy hete probléma. Nekem a 4K sticken a gyári Netflix-en nem megy az AFR, azaz az automatikus frekvencia váltás, ezért használtam a Kodi addon-t amíg működött, ott ment. A Kodi addon-ban vettem észre egy hete, hogy pár filmet nem játszott le, amit pedig igen, azt csak 2 perc 9 másodpercig. Sajnos nem néztem rá a github-ra, hogy ez már jelentett hiba, hanem elkezdtem állítgatni a konfigot. Ez hiba volt. Ennek eredménye az lett, hogy a Kodi féle addonba véletlenül a gyári Netflix applikáció ESN-je került, így a Netflix ezt tiltotta le. Erre volt is figyelmeztetés, hogy ide gyári ESN ne kerüljön. A gyári applikációban sajnos nem lehet ESN-t váltani, mert az fix. Külföldi fórumokon olvastam, hogy többen jártak így, valakinek egy idő után feloldották az 540p-s korlátot. Ez nem készülék függő, valakinek egy csúcskategóriás Nvidia Shield -jét korlátozta le a Netflix, de talán ő írta, hogy sokáig nem használta, talán fél évig, de utána már nem volt korlátozva.

    Most a gyári applikáció 540p-re van korlátozva ESN alapján, a KODI féle addon-ban 2 perc 9 másodpercig full hd-ban megy minden, de utána vissza kell kézzel váltani a minőséget 540p-re, hogy menjen tovább a lejátszás. Ez utóbbi most globális probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák