Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Den #8868 üzenetére

    Válaszolva a hsz második részére:

    Sajnos én is látok épp elég hulladékot, azokon is kiakadok. Tacton is nézegettem a fékbetétek vastagságát, Maján is (nemsokára csereérett a hátsó kb 2mm). Ezeken nem szórakozok, mert meg kell tudni állni...

    A leveles rész: Anyámnak jött a levél, nem büntetés volt. Ha az én nevemre szólt volna, akkor tartottam volna, mert néha rakparton megcsúszik a kezem a gázon... :) 50 helyet 100(valós 85) előfordul néha. 70 helyett 120(102 valós) ha ideges vagyok, volt rá példa... Ezért mondom, nem vagyok szent, de Majával már pár közös km-en túl vagyok, jó gumikkal (tavalyi Michelin City Grip), jó fékekkel. (Idő előtt cserélem)...

    #8873 ludsimon: Akkor tegyél oda valami utalást, hogy nem komoly a dolog. Határozottan emlékszem erre a hsz-re. Idézet: Hát basszus olyan alázógép lesz ez piros-sárgánál, hogy nekem fog égni a pofámról a bőr, hogy nagyobb gépeket beszívatok. :D

    szerk.: De inkább menjünk vissza erről a témáról a kismotorosban vitatkozni, ezt a topicot legalább ne offoljuk szét hülyeségekkel.

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák