Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz huszi.gyb #2846 üzenetére

    Jah, hát a másik kérdés volt, hogy "kiskerekű"?:D Mondom: háát, mihez képest?
    Nyilván: 13"-os keréken nem teker az ember GPS 160-nal (órákat). Ellenben elég
    sok autó típus is (fene tudja, hogy csak a régebbiek-e, mert mondjuk már kiment
    a divatból) gurul 13-as kerekeken. Oké, azokból van 4 db. Itt meg csak kettő. De,
    szerintem amíg valaki nem próbálta, nem tudja, hogy milyen. (Mondjuk mondta a
    kolléga, hogy ő nem akar semmilyent, mert húzná neki, mint a barom - csak épp
    érdeklődött. Mondtam neki, hogy én sem 150-nel fordulok lapon a robogómmal...)

    De ha olyan kedvem van, és adottak az útviszonyok (technikás egyenes), hát én
    is megcsavarom a szarvát. Sokszor írtam, hogy Egér úton (kanyargó*) max. 120.
    Új telóval szerintem el tudnék fordulni 130-140-nél is - de kisplexivel esélytelen a
    menetszél miatt: nem érzem annyira biztonságosnak, úgy kell "kapaszkodni".:D
    Elemeztem picit még a nagy kerék, és a csomagtartó méret problematikáját is...
    Tegnap épp egy 200-as Scarabeo mellett parkoltam: annak van egy kerékmérete!

    *: neeem, nem szerpentin, hanem baromi hosszú ívek, ha valaki nem ismerné.:B

    A másik, hogy jók ezek a "nagyotmondások", de amikor az ember bőszen előz
    valakit 90-nel, és keresztbefordulnak előtte (mint tegnap is), akkor... Fékeztem,
    kitértem, és szerencsém is volt, mert még elfért. Ha 50-nel jövök, nem előzök...
    Érdekes amúgy, hogy nem qrvaanyáztam, csak a fejemet csóváltam, hogy ááá:
    részben saját hibás lett volna a dolog. Lehet, hogy a csávó arra számított, hogy
    én 50-nel majd csak sokára, addig ő nyugodtan megfordul. Ennek nem örültem.

Új hozzászólás Aktív témák