Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayR

    senior tag

    Na nekemis van kis sztorim....
    Öszel bevásároltam egy Nokia6101et előfizetéssel (Vodafone90) szépen is ment minden álomszerüen pici telszámla és még vissza se fogtam magam.... 3500- 4000 Ft.Minden rendben is volt az új évig a karácsonyi csúcsforgalomba is a legnagyobb számlá kb. 11000kp lett aminek nagyon örültem ebből persze levonták a a auciót amt anno befizettem a vásárlásnál (20.000Ft) Maradt bennem, hogy végre megtaláltam a nekem való előfizetést. Jött a január vissza a hétköznapokba mentek a telefonálások semmi extra egy,két emeltdíjas sms azonkívül semmi extra (De ez már elötte is volt). Február elején meglepetés szerüen egy hétfő délután telefon csörög Vodás telszám mire egy hölgy közli velem behajtási csoporttól telefonál...miszerint túlléptem a hóközi limitet (16ezer körüli ft.) és bekéne fizetnem 24ezret csekken vagy márkaboltba (érdekesen ráérdeklődtem, hogy ez egy furcsa húzás mivel januári számlám se jött meg még). Úgyvoltam vele mind1. mondom azt, hogy márkabolt mire a hölgyközölte feb 19.én fizessem be (Érdekesen vasárnapra esett) és közölte, ha nem történik meg lezárják a kártyámon a kimenőhívásokat mondom jól van leraktam, gondoltam csak kiküldik a januári számlát addig vagy valami. Teltek a napok kisebb beszélgetésekkel mire péntek eljött és egy hívést szerettem volna lebonyolítani amikor kiderült a kártyám lezárták és ha befizetem az összeget akkor újra működni fog.Kicsit felkaptzam a viet de eldöntöttem hétfőn megyek az ügyfélszolgálatra. Hétfőn teendőimből való hazaérkezéskor édesanyám mondja, hogy jött egy levelem a Vodafonetól...na mondom lssuk mikor kinyitottam kissé elkapott az idegbaj amikor a következőolvasom, hogy fizessek be 32.000 Ft-ot...azzal a endülettel ahogy hazaértem ögtön mentem be az ügyfélszolgálatra hosszas eszemcserém kezdődött az ottani hölgyel akinek elpanaszolván bánatom utána jártunk a dolgoknak belelesve kicsit a számlám rejtelmeibe.....és itt volt az igazi mély csalódás (de még nincs vége) nemtaláltunk semmi jelentős összegű hívást ami ekkorára emelte volna az egyenlegem de vltak érdekes dolgok pl. feb. 16.áról 17.-ére volt egy hívás beírva ami majd 5órás olt...na jó mondom.....Utána néztünk a többinek is elmondtam januári számlát se kaptam mire feltelefonált Pestre ahol közölték le se zárták még a januárt...mondom ez gyönyörű január 19.étől számlázva hol ott én decemberi számlát kaptam már 13.án ezen felül nemvonták le a kaució maradékát se..... utána mondta az ügyfélszolgálatos hölgy hogy azért mert nincs a hónap lezárva....ekkor megelégeltem kitöltöttünk egy papirt, hogy kérek részletes számlát. Na mondom talán mostmár minden rendbe jön kissé idegesen, de elöttem...Másnap jött a pofátlanság teteje...kaptam ''részletes'' számlát amin 40.000Ft volt feltüntetve amiből már levonták a kauciót....kissé eldurrant az agyam és megfogalmaztam eg ylevelet Vodafone igazgatójának amire amai napig nemjött válasz.....De persze smst ismét kaptam hogy fizessem be egy napon belül a tartozást....Márpedig ha fejre állnak akkorse fogom ez a nagy Vodafone féle előfizető szeretet????????????????
    Ha ez nem rendeződik asszem búcsúzok a Vodától nemérdekl a hűég mert ez nem hűség ha lehúzzák az embert......

Új hozzászólás Aktív témák