Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Onderon

    senior tag

    Én barom állat számhordozni akartam Telekomtól Vodafone-ra, az ügyintéző 1 órán keresztül vette fel az adataimat, mindent megadtam amit és ahogyan csak lehetett, másnap jön egy "igényes" SMS hogy a számhordozást elutasították mert

    "Nem egyezö adatok: Sz??let??si hely.."

    Így. Nem tudom mi ennyire bonyolult a születési helyemen. Folyamatosan kapom az emaileket, elkészült a fiókom, lépjek be, nem tudok, megtekinthető dokumentumaim vannak, rányomok, üres oldal, nem mutat semmit. A kártyát 10 napig tartott mire ma kaptam meg, ez annyira szánalmas így és nevetséges, hogy elhatároztam felhívom őket és visszamondom az egészet. Első ugyintéző azt sem értette mit akarok, elköszöntem leraktam. A második nem tudott beazonosítani, miután anno 1 órán keresztül diktáltam az adataimat, mégsem sikerült, utána 2x20 percet vártam, nem kapcsolt sehova, végül 3. ügyintéző közölte, hogy NEM MONDHATOM VISSZA AZ ELŐFIZETÉST, NINCSEN 14 NAP ELÁLLÁSI IDŐ :C :C most felvetettem panaszt, közben írok egy panasz emailt és felhívom a panaszt. De felőlem mehetünk bíróságra is, nagyon szívesen előadom ott is a történetet. Én barom állat...

Új hozzászólás Aktív témák