Új hozzászólás Aktív témák

  • ggabor02

    aktív tag

    válasz csacsi67 #53721 üzenetére

    Át fogom hordozni másik szolgáltatóhoz.
    Van rajta 8-9 ezer Ft, azt nem akarom kidobni.
    Van egy másik, azt már átvittem, maradt rajta 2 ezer :(
    Azt a következő történet miatt vittem át:
    Van egy eszköz, PTT rádió, ebben használunk a baráti körben Telenor és domino kártyákat.
    A havi adatmennyiség, melyet elfogyaszt 20-60 MB forgalomtól függően. Ez az eszköz sima GPRS kapcsolaton is működik, így sejthető, hogy mekkora az adathasználata. Egy 500 MB-al vásárolt domino kártya egy évig elmegy. Volt az a másik voda kártyám, elég sok egyenleggel, megrendeltem a havi 300 megás csomagot, beletettem a készülékbe, APN átírva. Első hónapban is feltűnt, hogy sokkal gyorsabban fogy az adat, mint korábban. A második hónapban 4 nap alatt "elfogyott" a 300 mega. Ezután megrendeltem az 1 gigás csomagot, mely 5 nap alatt elillant.
    Ugyanígy járt egy ismerősöm a GPS nyomkövetőbe rakott voda kártyával, ott is az "elhasznált" adatmennyiség tizenötszörösére emelkedett a korábbi dominós mennyiségnek.

    Voltam előfizetőjük egy dolgozói csomaggal 2007-2008 körül, az a két év is elég érdekes jelenségeket produkált. Az is olyan történet, ha valaki meséli, akkor kiröhögöm, hogy ilyen nincsen.
    Úgy érzem, hogy ez a cég nem nagyon nyerte el a tetszésemet.

Új hozzászólás Aktív témák