Új hozzászólás Aktív témák

  • megyeri

    tag

    válasz t-bali3 #4502 üzenetére

    Szerintem kezdjük előröl. Számhordozásnál ha elenged a régi szolgáltató (ez ha jól értem, esetedben a Pannon), akkor tudsz szerződést kötni a Vovánál. Ekkor megkapod a telefont is (ha veszel), de a Voda SIM még nem fog élni, csak a számhordozási időablak után. Ugyanis kijelölnek egy napot, és aznap jellemzően 18-22 óra között történik a számátadás. Vagyis aznap 18 óráig még a Pannonos SIM-ed fog élni, utána (legkésőbb 22 órától) a Voda SIM fog kicsörögni, ha hívnak.

    Ami a számelengedést illeti. Mehetsz egyből a Vodához, ők elindítják a folyamatot és a Pannon 2 napon belül válaszol, hogy mehet e a dolog vagy sem. Ha igen, visszamehetsz megkötni a szerződét és onnantól lásd előző bekezdés. A másik lehetőség, hogy bemész a Pannonhoz, igényelsz egy számhordozási nyilatkozatot, és ha minden adott hozzá (ha nem, ott helyben mondani fogják), akkor kipostázzák. Ha ezt megkaptad, 10 napon belül intézheted a számhordozást, azaz ha ezzel a papírral bemész a Vodához, akkor egyből lehet szerződést kötni, telefont venni, és a többit lásd megint az első bekezdésben...

    [ Szerkesztve ]

    Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

Új hozzászólás Aktív témák