Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz bihariszabi #37233 üzenetére

    Velem is hasonló "érdekesség" történt.

    Go csomagban a 150MB adatkeret után ugye lassítanak.A munkahelyemen tudok rádiózni, a 32kbit-re lassított nettel, azt most hagyjuk, milyen minőségben szólt, de szólt a rádió.Egy ideig csak.A lassítás után a sebesség sosem érte el a szerződésben számszerűen rögzített 32/32 kbit/s sebességet.Így a mobilnetes rádiózás már nem lehetett használni, csak igen erős kompromisszummal, hiszen percenként többször megállt töltögetni.
    Ekkor bejelentettem a hibát.Az ügyintéző nem akarta érteni, hogy mi a bajom, hiszen nincs garantált sebesség, mármint szerinte.A szerződésem szerint viszont van, mikor ezt belátta, küldött egy kitöltendő hibabejelentőt.Ezen kitöltöttem mindent és vártam, hogy mi lesz.Pontosan leírtam, hogy műszaki hiba kizárt, hiszen a speedtest, ha a vodafone szerverét választom, teljesen normális sebességet mér, viszont a lassított sebességem más szerveren 0,6-3,5 KB-s a feltöltés is hasonló de a 4KB vagy 32kbit ahogy tetszik soha nincs meg.Leírtam, hogy szerintem a beállításoknál szándékosan ilyen alacsony sebesség lett beállítva, kérem korrigálják ezt.
    Ekkor felhívott egy technikus, neki is elmondtam ezeket, és erre annyi volt a válasza, hogy nem tud emelni a sebességen, de vegyek kiegészítő adatcsomagot és akkor megszűnik a lassítás!
    És ezt teljesen komolyan mondta, hogy ez a megoldás :K
    Szerencsére már csak januárig van hűségem, így már nem sokáig vagyunk partnerek :)

Új hozzászólás Aktív témák