Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz TomPack #37232 üzenetére

    Nem szabotálják, csak pöppet gyanús, hogy van egy faja tarifacsomagod (igen, mint pl a 2K wapos is volt), aztán a szolgáltató rájön, hogy ez túl jó az embereknek, mire megszűnteti. Igen ám, de néhány ember ezt nem szeretné, így tovább használja, fizeti becsülettel. De a szolgáltató rájön, hogy ez neki nem buli, mert kaszálhat nagyobbat is. És akkor egyszer csak azt veszed észre, hogy a lakásban, ahol eddig hibátlan volt az a bizonyos kedvező csomagú net, az egyre többször lassú, időtúllépés, kérés nem teljesíthertő üzenet jün mikor neteznél. És biztos vagy benne, hogy Orsós Dzséznsztetem nem lopta el a vasból lévő átjáátszótornyot, mert a gyerek ugyanannál a szolgáltatónál, ugyanazon a kanapén vidáman szörfözik a neten (egy drágább csomagban természetesen). Akkor cseréltek simkártyát, és hoppá, a gyerek simkártyájával a lassú telefon is megtáltosodik, nincsen homokóra, nincsen kérés nem teljesíthető, nincsen időtúllépés, hanem hasít a net. Ugyanakkor a gyerek telefonjában a kedvező simkártya ugyanúgy viselkedik, mint a saját mobilodban. Kérés nem teljesíthető, homokóra, időtúllépés, stb. Akkor megállapítod, hogy ez az exlusieve szolgáltatás csak neked jár (Kérés nem teljesíthető, homokóra, időtúllépés). De téged ez sem tántorít, használod tovább a simkártyát. De ez az állapot tűrhetetlen gondolja a szolgáltató és küld egy pecsétes papírost, hogy te megszegted az ÁSZF 198764454678865345678 pontjának a 976544577. bekezdését (miszerint sapka nélkül merészeltél netezni a kanapén), ezért a szerződést felmondják, vagy kikapcsolják rajta a netet :D. És máris kénytelen vagy másik csomagot választani. Én ezt nem hallottam, hanem tapasztaltam :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák