Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Nekem eddig nem volt okom panaszkodni a vodára...
    már lassan 2 éve hogy náluk vettem 2 vitamax kártyát és egy telót.
    Ha jól látom weblapjukon a netrendelőben, akkor a vitamax csomag váltás most ingyenes. Akkoriban nem volt az alapból, de épp valami akció volt ezügyben, így bár nem volt a kiszemelt csomagból a boltban mégis rendben lett (2 uno kártya):
    Ott helyben volt olyan kedves a hölgy és a telefonba tett kártyán a csomagváltást be is izzította (gondolom a 1270-nel csinálta) pár napra rá jött az sms hogy ok duo lett.
    A másik kártyát ezután magam kértem át sima vitamaxra.
    (nekem duo mert ritkán de akor hosszan beszélek, anyámnak meg sima vitamax ha véletlen telefonbetyárkodik, akkor se legyen sokba... :DDD úgyis főleg engem hív - este)

    Aztán a gprs wapot is aktiváltam... sikeresen letiltottam a hangpostára iránítást mindkettőn (semmi értelmét nem láttam.. csak szív vele aki hívna).
    Úgy tapasztalom rendben van a gprs adatforgalom nyilvántartása, annyi bibi van csak, hogy nem akkor van a nyilvántartás szerinti új hó kezdés amikor az értesítés jön ki róla (akkor 0ázom ki a telóban a forgalommérőt) így lehet hogy előző hó végén ''használjuk már fel a maradék adatforgalmat'' utolsó pillanati akcióm már a következő hóba csúszik bele.

    Hmm úgy látom a wap forgalomról csak sms kérésre van tájékoztatás, bár azt hiszem úgy írja a szokásos sms, hogy az egyenleginfó is beolvassa (hát nekem nem szólk a wapról).
    Egyenleg infót neten nézem meg ingyen, meg hívások után gyakran kapok sms-t (ilyen vodás reklámnak tánőt) amiben benne van az aktuális összeg.

    Egyszer volt kavarás wap körül: jött valami sms hogy jóváírták a x-y idő közti forgalmat... nah örültem hogy hú de jó, akkor biztos viszatették annak a hónapnak díját... persze nem... hiszen ha nincs forgalom akkor is levonandó a havidíja... biztos elvesztették a forgalmi infót arról a hónapról.

    Párszor volt hogy a duo-s kártyára jóváítak 900-at, 600-at a bejövő külső hívások után... az jól esett :D

    A telómnak van e-mail kliense, direkt ilyet választottam annak idején, hogy majd a wap 375ftből tudok levelezni... hát sajna ez nem így működik, 1-2 alkalommal mikor valami kérdésem volt, akkor íram a vodának és hamarosan jött is rá az egész értelmes válasz...(pl: hogy csak internet előfizuval lehet e-mail klienst használni a telókkal)...

    Nézegettem a konkurencia kártyás díjait... hát eddig úgy látom, hogy nem érdemes váltanom... mert ahol a gprs wap/net (e-mail klienssel/bármivel megy) ott a percdíjak magasabbak sokal (az én szokásaimhoz mérten)... máshol meg a gpsrs sokkal drágább lenne...

    Úgyhogy maradok vitamax duo-s, telefonálok és wapozok :) (google, freemail, volán menetrend, máv menetren, msn messenger kliens, tudakozó wap felületről; képeket és más cumókat is wapon töltöttem a telóra sajátgépemről neten át :D :R :R )

    Jah... azért hogy panaszkodjak is rájuk: a T230-as telómban már a 2. hangszóró döglódik 2 év alatt :( jobbat/drágábbat nem akarok mert pont jó nekem és amit elvárok egy telótól azt nyújtja (kár hogy nem tudom kihasználni a mail kliensét)...
    Nemrég segítettem egy ismerősnek használatba venni nyeremény voda telóját... háta a live! őrület... mindenféle menükből előfordult, hogy kapcsolódni akar .. és naív tulaj anélkül hogy tudta volna (gsm adatforgalommal) az egyenlegét majdnem lenullázta...
    Jó lenne, ha live nélkül is lehetne vodás telót kapni... ha egyszer új telót kell vennem t230 elhalás okán, akkor ...


    Jah jut eszembe van a netrendelőben valami ügyfélbiztonági kód.. azt hol keressem?
    Néztem a pirocs csomagot amiben van minden papír a teló/sim kapcsán, de még nem találtam meg... gondolom a sim papírján keressem.. (akkoriban még külön papíron voltak a kódok... nem a sim nagy múanyag kártyáján kaparósan)

Új hozzászólás Aktív témák