Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz mukibuci #11372 üzenetére

    Megkaptam a hivatalos választ: Jún 2-től átalakult a vitamax jutalom, és ezért újra kellett volna küldeni a 1270-re a jutalom regisztrációt ("jutalompercek").

    Na most erről egy rohadt sms sem jött, hogy újra kell regisztrálni, vagy hogy akármi változott volna, én pedig minek is küldtem volna újra, ha már egyszer regisztrálva lett...

    Most pedig bukó 100 perc, hiába a feltöltés. Ez azért mocskos nagy szemétség a vodától, hogy minden gagyi nyereményjátékról meg marhaságról jönnek az sms-ek, de arról nem, ha a jutalom szolgáltásra újra kellene regisztrálni sms-ben, vagy hogy megváltozott akármi és újra kellene aktiválni a bónuszt.. :W

    Arról nem is beszélve, hogy rohadtul "jutalom percek" volt már réges régen, és aktiválva is volt, Ők csupán azt változtatták meg, hogy 100-ra csökkentették a jutalom percek számát.

    Már májusban is a "jutalompercek" szót küldtem el és aktiválva volt, akkor miért nem küldenek arról sms-t, hogy újra kell regisztrálni? :((( Hát persze, minek is beszéljen 100 percet "ingyen" a barom ügyfél.. :U

    szerk: Erről nem kellett volna tényleg kötelezően sms értesítést küldeniük? Törvény szerint?

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák