Új hozzászólás Aktív témák

  • bubi92

    őstag

    válasz TheProb #13411 üzenetére

    én papíron közgazdász leszek (ha a fránya gazdaságimatek leszáll rólam), 24 éves vagyok. 21 évesen kerültem egy 800 fős irodaházba diákmelózni. gépek pakolása, telepítése, stb. olyan melók amiket más nem csinált meg. aztán felmondtak az emberek, és felvettek teljes állásba. az egy olyan rendszer volt, amire korábban nem sajnálták a pénzt, egészében láttam egy tökéletesen működő rendszert. aztán államosítás, nisz, újra desktop támogató pozíció... államosítás előtti főnököm vitt tovább magával az ő új helyére. ő rendszergazda papíron, viszont osztályvezető pozícióban van, nem nagyon jut ideje már a valós feladatokra, inkább a bürokráciával birkózik. Így minden feladat rám hárul. itt gyakorlatilag az a helyzet volt, hogy "ennél szarabb már nem lehet" szabad a kezem. ennek köszönhetően, hogy az a szarból fel kellett építeni a várat, illetve volt a szemem előtt egy példa(előző hely) így eljutottam oda, hogy rendszerszinten át tudom látni a dolgokat. most nagy erőkkel próbálom tukmálni magam ismerősök cégeire, akik panaszkodnak, hogy ígyúgy szar náluk az informatika. eközben meg aktívan tanulok, most pl. ccna-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák