Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    Sziasztok!
    Ennek a sulis rendszergazda dolognak a margójára:
    Én hivatalosan optikus vagyok, ebben dolgoztam a legtöbbet, de jött a válság, dőlt a kis optikai családi (nem az enyém) vállalkozás is, uh, onnantól kezdve voltam 3 műszakos gyári munkás, meg festménygalériában mindenes (minden nap pestre vidékről), utána megint gyári dolgozó...Nekem megváltás ez a munkahely, igaz kb 50 ruppóval keresek kevesebbet, mint azelőtt. Na de négy műszakból jöttem el... Persze család is van, gyerekek, itt nem annyira könnyen jön szóba a költözés. Amikor galériában dolgoztam, felköltöztünk, a gyerkekek látták kárát (betegségek). Szóval nem olyan egyszerű ez. Tudom én ba..tam el, mert későn érő tipus vagyok. Ami munkát most elvégzek a suliban annak a 99%-át saját tapasztalat útján szereztem meg, nekem szeptember óta él a tudatomban az AD meg tartomány és társai. Persze azért ma már meg tudnám csinálni, ha arról lenne szó. De ez által, hogy lehet tanulni, rengeteg lett a tanulni való is. Most 34 vagyok, idén ha sikerül elvégzem a sulit, de az is csak felsőoktatási szakképzés, nem tudom mire elég. Roppant kutyaszorító egy helyzet. De én szeretem, otthon vagyok minden nap, nyugodt a munkám, látom a családot a gyerekeket, azért ez nagyon sokat számít, legalábbis nekem. PErsze a másik oldal, amikor meg kell venni valamit, amit szeretnék, akár csak kis tétel is, szivom a fogam. Ez van.
    Bocsánat a hosszért, és elnézést ha valakit megbántottam.

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák