Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz _NCT #16041 üzenetére

    már már erősen kezdem elveszíteni a franciák iránt a bizalmam.... Tényleg 2 hónap alatt többet volt szervizben mint nálam

    Nézőpont kérdése ez a történet..ugyanis használt autóval mindig lesznek előjövő gondok viszont a mértéke nem mind1..illetve tökéletes autót úgy se fogsz belőle csinálni mert egy olyan nem létezik már akkor sem mikor kigurult a gyárból és kettő nincs is értelme.. most az hogy a kötelező szerviz dolgok után egy két kapcsoló megadja magát beragad a zár stb az nudli...ha a motorikus/mechanikus része rendbe a kocsinak már pedig nálad ha jól tudom ott nincs baj a többi kis apró sz@rság még ha bosszantó néha szép lassan ráérősen ki lehet javítani...és az összegek se eget verőek..a megbízhatósága úgy se 2 hónap alatt fog kiderülni hanem mondjuk ha már egy éve nálad van karban tartod megadod neki azt az olajat amit kér,szűrőt stb hidd el nem fog az útszélén hagyni szervizfelirattal a műszerfalon...nálunk egy kombi m2 1.6 16v -van mint írtam 250k km-rel annál is vannak kisebb hibák de elhanyagolható az viszont nem hogy magyar utakat rója lassan 8éve és még 1szer se állt meg senki alatt pedig nem egy láb tapossa...ráadásul nem egyszer vitt ki majd hozott vissza németbe kb 2000-3000km-et ment ilyenkor csak inni kért és ment nem is rosszul :)) Szerintem jó kocsiba ülsz és megfogja hálálni azt hogy törődsz vele karban tartod de ahogy írták nem kell keresni a hibákat mert akkor sose lesz vége a körnek...használni kell és élvezni ha valami olyan hibája lesz az autónak azt vagy jelezni fogja vagy te fogod hallani

    (#16042) Ghandi: automata klíma nem kapcsol mínuszokba :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák