Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz Bertiee #21219 üzenetére

    Szóval szintén a vizes... Velem megpróbálták megetetni azt a dumát, hogy nincs olyan, hogy kingmax chippes memória lapka, amit a kingmax gyárt, mert az a cég csak felvásárol, és más chipekket tesz a ramokra. Hát létezik ez a változat is a cégnál, ami egyfajta tömegtermelés, meg létezik az általuk nem létezőnek vélt verzió is, csak nehéz kifogni, de ezek a ritka darabok sokkal jobbak, mint azok a tömeg cuccok.
    Na mind1, ők egy olcsó bolt, és ugye vmiből ezek szerint fedezni kell a kieső hasznot. Jobb esetben csak az árukiadást végző kollégájuk kevert össze vmit. De mint mondtam nekem is úgy nyomták a kezembe a ramokat, hogy nem is láttam milyenek, persze miután ezt az előbbi tartalmas eszmecserét lefolytattam velük, sztem nem mertek szart adni. ;]
    Egyébként korrektek és gyorsak voltak esetemben. Bár a PC boltokban úgy általában nem bánnám, ha a pult mögött tájékozottabb eladók ülnének. Építgetem a gépem, és sokszor nem tudnak alap dolgokról, hogy egyáltalán léteznek, az ott ülő emberek. Ha már ez a foglalkozása, lehet csak kényszerből, de legalább értsen hozzá! De ez már más téma...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák