Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Outlander #21107 üzenetére

    Vázolom:
    Jelenleg Djuice extrám van, és 2590Ft-ra kötöttem szerződést. Ez a fix, amit fizetnem kell minden hónapban. Ebből általában 7-8k lesz valahogy mindig, pedig itt jóval alacsonyabbak a percdíjak, mint a sima telenor résznél, ráadásul VIP számot hívok legtöbbször, ami fele a normál díjnak.
    Most legalább Smarttarifa 3-ra váltottam volna, ami 5290Ft fixen, de a beszélgetési szokásomat és a percdíjakat figyelembe véve még spórolva is 10k fölé mentem volna, de lett volna az 15k is.

    A fix összegeket nézve minimum 32400Ft-tal többet fizetnék/év, de magamat ismerve kijelenthető, hogy minimum duplája lett volna ez. És egy szaros, kifutó Lumia 620-at szerettem volna elhozni olcsóbban.
    Egyébként erősen fontolóra vettem a Smarttarifa 4-et is, ami ~8k, mert úgyis lebeszélem... Viszont ez mind lényegtelen, mert Smarttarifa extra 7-tel is ugyanez lenne a helyzet, ami 30k fixen havonta.

    Tehát úgy vélem, hogy ezek most csúnyán benéztek valamit. Ha váltottam volna, akkor több pénzt kapnának tőlem, mint eddig kaptak.

    Azt még hozzá sem tettem eddig, hogy nekik a telefon ára nem releváns, hisz külföldön is aprópénzért adják a csúcskészülékeket, alacsony havidíj mellé. Ezt azért tehetik meg, mert jóval olcsóbban jutnak telefonhoz, mint a nagykerek, és külföldön biztonságban köthetnek szerződést, mert ott fizetnek is az emberek. Ott nem olyan a helyzet, mint a kutya vacsorája, mint itt... Nálunk muszáj hasznot termeljenek a telefon eladásból is.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák