Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    Szerintem maradjunk annyiban, hogy a törvény az törvény (pontosabban kormányrendelet, mégpedig 175/2003). Mindenki saját belátása szerint tartja be, vagy sem. A ph alapvetően elutasítja a warez, hamisítás stb dolgokat, így hát ez a topik sem javasolhatja direktbe, hogy óóó nem gáz, vedd meg nyugodtan, hordd, én is olyat hordok.

    Az axis lock nem a nyitást gyorsítja, vagy könnyíti, ez egy zárszerkezet. A rendelet nem szól róla, így hát ez teljesen legális.

    Az assisted opening vagy flipper épp azért lett kifejlesztve, hogy elkerülje a legtöbb országban jelenlévő "rugóskés" mint tiltott eszköz definíciót, ergo legális. Erre mondjuk személyesen nem vennék mérget, jó lenne néhány valós rendőrségi jelentés, vagy bírói döntés.

    A tanulság: vegyetek spyderco-t, mert szerintem az a legjobb. Pont. Lehetőleg para 3-at, mert az legál méret, és nagyonállatjó. Vagy Chris Reeve Sebenza-t, de a minit. Az is nagyonállatjó.
    Ui: egyre jobban elgondolkodom egy ilyen ganzo-n, de félek, hogy a rendes késeim rossz szemmel néznének rá. Kíváncsi vagyok mit tudnak a kínaiak ilyen téren.

    Önvédelemre pedig csak és kizárólagosan paprikaspray. Nem kell harcolni vele, csak megfelelő távolságból fújsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák