Új hozzászólás Aktív témák

  • akos114

    csendes tag

    Sziasztok!

    Fejhallgató vásárlásra adtam a fejem és szeretném kikérni a véleményeteket.

    Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon illetve irodában, az irodában többen vagyunk, de nem lényeg, hogy minden külső zajt kiszűrjön.
    Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Az elsődleges cél a minőségi zenehallgatás. Esetleg filmnézés, de ez csak alkalmanként. Zenei téren nagyon változatos az ízlésem. A fő irányvonal a rock, de akár komolyzenét is hallgatok néha. Egyedül a dubstep az amit nem. Mikrofonra egyáltalán nincs szükségem.
    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    50-60.000 Ft Ha valami nagyon indokolja akkor kicsit több.
    Új vagy használt?
    Leginkább új, de a használttól sem zárkózom el ha van valami nekem való.
    Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural-t szeretnék.
    Zárt vagy nyitott?
    Az irodai használat miatt mindenképpen zárt.
    Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
    Leginkább kiegyensúlyozott hangzást várok. Szeretem a kicsit több basszust.
    Honnan vásárolnál?
    Leginkább hazai boltokból, viszont most van egy olyan lehetőségem, hogy ismerős utazik Amerikába 2 hónap múlva, vele tudok behozatni egyet ha megéri. Nem szívesem várnék addig, de ha határozottan jobb készüléket kapok az adott összegből akkor természetesen inkább megvárom.
    Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Jelenleg egy i7-tel lenne használva, vagy laptopról, viszont a későbbiekben szeretnék beszerezni valamilyen jobb minőségű hangforrást, ha ilyet is tudtok ajánlani a fejhallgatóhoz akkor megköszönöm.

    Anno kinéztem egy bose QC25-öt, de igazából nincs szükségem a zajszűrésre, így gondolom az adott árból egy jobb hangminőségű hagyományos fülest lehet venni.

    A válaszokat előre is köszönöm,
    Ákos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák