Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Doboláshoz keresnék valami brutál jól szigetelt, zárt FEjhallgatót! Eddig Shure SRH-440-et használtam, de nem zárt tökéletesen, ráadásul igaz, hogy könnyen hajtható volt, viszont basszus hiányában kevésbé hallottam ki a zeneszámokat, hiába ordított a fülembe a zene. Volna valami speckó fejes, amit erre szoktak használni? Az a gond, hogy egyéb okokból(ha nem gond nem fejteném ki) nem tudok fülhallgatót használni, pedig ezek a gumiharangos megoldások tökéletes megoldást biztosítanának! Szóval mindenképp fejhallgatóra van szükségem, méghozzá brutál zárt, lehetőleg könnyen hajtható darab kellene, és amibe kicsit több a basszus, mint az SRH-440-ben.

    Arra is gondoltam, hogy tákolok magamnak két 60-as hangszóróból valami fejhallgatót, pl beleépítem a fülvédő tokba őket, és mivel nagyobb a megszokottnál a hangszóró átmérője, jobban ki fogom hallani a zenét dobolás közben... Mi a véleményetek erről? Lehet hülye ötletnek hangzik, de sajnos a bal fülemre kevésbé hallok, emiatt vagyok gondban...

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák