Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz .DLL #32163 üzenetére

    Hehe, én se nevezném lineárisnak, én is csak azt írtam, hogy "azonkívül szinte lineáris" - mármint a hegy(domb)-völgyeken kívül. Az a 100-400 közötti enyhe plató persze érezhető kicsit a hangján, de nem egy tragikus kiemelkedés az a három-négy dB - és egyébként az a plató is szinte lineáris, viszonylag egyenletes fennsík. Ez persze nem sokat számít, hogy egy-egy gödör és dombvidék között szinte lineáris, én csak azt akartam hangsúlyozni, hogy fejhallgatóhoz képest nem olyan nagyok azok a kilengések, hogy éppen ez kiáltana feltétlen kiegyenlítés után - függetlenül attól, hogy persze a módszer eleve ördögtől való. Szóval, hogy szerintem inkább a szokatlan kiterjedtségérzet miatt érezhetni számodra túlzottan középsávhiányosnak, V karakterűnek - bár persze ez is csak okoskodás, hiszen oly mindegy. Mindazonáltal védeni akartam egy kicsit, nem engedni az SHP5401 szintjére, mert afölött van - kivéve az elvakult, vallási fanatikus, fundamentalista, ortodox 5401 hívő számára... :Y Na de mint tudjuk, a tarajosgőték, akarom mondani foltosszalamandinerek hallása igencsak gellert kapott az evolúció során, azért is hívják őket mandinernek. :Y
    Jó az a Philips persze. De azért tudnia kell hol a helye, nem szabad elkapatni K540-ekhez hasonlítással!

Új hozzászólás Aktív témák