Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz Ati1979 #14386 üzenetére

    Én már nem merek kijelenteni semmit mi jobb a másiknál. Gondolkodtam ezen és nem a számokat meg árcédulát nézem. Hanem felteszem a fejemre, beteszem a kedvenc zenéimet és meglátom mire képes melyik miben jobb a másiknál, és nekem mire van szükségem pontosan ez idővel ki fog rajzolódni. Mindenesetre érdekes lesz mert a beyerdynamic 910 em félig nyitott , nagyon jó középpel, kicsit kevés méllyel , nem bántó magassal, mondhatni kiegyensúlyozott, olvasottak szerint 940 teljesen kiegyensúlyozott, de a mélye minőségére és mennyiségére kíváncsi leszek, mid az elég brutál lesz arra számítok aztán meglátjuk, a 668B is nagyon fontos lesz ugyanis kisebb árkategória de viszont nagyon dícsért füles, nagyon várom a kipróbálását. Még a beyer hangja is sokkal jobb lesz, kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle az új dac+erősítő, (remélem a mélyei előbújnak), gépről szinte semmi nincs neki, de nem is vártam többet. Kíváncsi leszek a nagyjából 2 hét, mert sztem annyi hallgatás kell hogy a végén egy határozott sorrendet fel tudj állítani hogy milyen sorrend lesz. Nem leszek elfogult egyikkel sem tegyük fel a beyer miatt mert az az enyém vagy a 840 miatt mert drága. Egyáltalán nem, felteszem és kinyitom füleim , esetleg jegyzetelek. Így is nagyon nagy súlyt levett a vállamról schawo. Aztán még amit nagyon szeretnék meghallgatni az egy m50 lesz. De nagyjából 3-4 hét múlva fog ez létrejönni mert akkor jön meg dac+erősítőm.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák