Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    Sziasztok. Énis elszántam magam, hogy vegyek egy fejhallgatót. Leírom nagyjából mire gondoltam. :K

    -otthoni használat
    -utcára egy in-ear Creative EP-630 -as fülest használok. Ennél jobbra nincs szükségem, és meg vagyok vele elégedve. Szóval csak kissebb mértékben vagyok audiofil, mint a jelenlévők.
    -Egy Mac Mini hajtaná meg, külső hangkártya nélkül.
    -zenére, sorozat nézésre, és játékra használnám.
    -zenei téren elég vegyes a kép: liquid funk, régebbi stílusú drum & bass, hiphop, rock, és punk rock (Rise Against főként), akad még sok Pop zene is, és egy pici lift up trance a végére.
    -Azthiszem egyenletes hangzást keresek, bár az árkategória miatt ez érdekes.
    -Maximum 7000-ért keresek. Többet nem tudok rá költeni de nem is érné meg számomra.
    -Nem tudom, hogy zárt vagy nyitott, de a Retro DJ -t majd MM-ban kipróbálom.
    -Jelenleg egy használtan kapott Philips SBC HP 195 van. Ennél a recsegős, doboz hangú valaminél bármi jobb lesz. :C
    -JVC HA RX300-at néztem, Retro DJ-t, meg Superluxot, de nem döntöttem semmit, csak olvasgattam a topicban.

    Remélem tudtok segíteni. Nem írtam le mindent, de amit kell majd pótlom még. :R

Új hozzászólás Aktív témák