Új hozzászólás Aktív témák

  • somé

    őstag

    válasz BLOODSHOT #854 üzenetére

    Többen írták is az ottani hozzászólásokban, kimondottan a jó áron való gép és egyéb vásárlása miatt regisztráltak a vaterára, azért mert jó áron juthatnak hozzá. És pontosan az egyre gyarapodó pozitív visszajelzés miatt mégtöbb új vaterás lesz, mégtöbb, aki tőle fog venni. Ezzel semmi gond nincs. Egyszerűen aki fotós fórumokat olvas,előbb-utóbb belebotlik a nevébe.
    A sok feedback-es vaterások (mint én :B ) azért hezitálnak, mert túlontúl megfontoltak, kivárnak. Azon gondolkodnak,kimaradjanak-e egy ilyen jó üzletből, puhatolóznak.
    Szó esik garos ügyintézésről, 1-2 esetben előfordult ahogy olvastam, itteni kapcsolatokkal maximálisan annak érvényesítésén vannak, ha gond van megoldják. Nagyon rugalmasnak, olajozottnak tűnik az egész biznicük.

    Fejo: a "cucc" minden estben megjött, ha késik, az nem az eladó hibája,erre is olvasható ott példa.
    1 hónap? Ez igazán bagatell, főleg, mert USA. Nekem E-bay-ről 2-3 hét az átlagos (attól függ a pénz odaérkeztétől vagy megnyeréstől számítjuk, de inkább 3 hét az átlagos míg ideér valami,pedig az itt van a szomszédban.)

    Ami viszont nekem is furcsa ill. megfogalmazódott bennem mint kérdés, honnan szerzik be, hogy ilyen jó áron tudják adni úgy, hogy az ideszállítás teljes költsége is benne van az árban? Sőt, korábban 5% engedményt adott, most már 10% (a feltűntetett árból, vagy éppen abból amire árat kértek) szinte mindenkinek, aki pl. komplett szettet vesz.

    Summa és summárum hogy már ON is legyek az EOS topikban:

    Nevezett eladó árajánlata 450D IS-es duplakit 139900.- verhetetlen ár.

    A fantáziához intelligencia szükséges.

Új hozzászólás Aktív témák