Új hozzászólás Aktív témák

  • BLOODSHOT

    senior tag

    válasz Hydra SR #523 üzenetére

    és figyelembe veszed, hogy valószínűleg a mostani kereseted és vagyonod mellett sokkal jobban fog hiányozni az a pénz a tárcádból mint akkor, úgy már aligha játszhat ez a szempont. Mire már megvehetsz egy full frame digit vázat, addigra nem az fogja keresztülhúzni a számításaidat, hogy ahhoz ff obi is kell.
    Lassan oda lyukadunk ki, hogy jelzáloghitelt veszel fel a szüleid lakására, hogy egy Mamiya ZD-t vegyél hobbifotózásra
    Ezen most dejót kacagtam. Ismernél akkor nem írnál ilyeneket, nade sebaj. :)

    Valamit lehet nem értesz. Én soha nem veszek semmiből, sem középszerűt, sem félig jót.

    Szerintem más pénztárcájába turkálni elég undorító, nem akarok a lelkébe gázolni senkinek, de egyrészt, nem vagyok rászurolva semmilyen jelzáloghitelre, sem hitelre, a szüleimnek meg aztán végképp. De ebbe most ne menjünk bele.
    Másrészt egyetemre járok, nem dolgozom. 21évesen szép is lenne. Harmadrészt megint beleesel abba a hibába h megmondod h nekem mi kelljen és mi nem. Én nem erre kértelek, sőt senkit soha. Azthiszem az objektívekről beszéltünk.

    Az új kitobit javasoltam

    És ez melyik?

    Harmadrészt, nem 5-10 évre előre beszélek, hanem arról hogyha Canon mellet döntök akkor szerintem érdemsebb, illetve szerintetek érdemes-e, egy 17-40-et rátekereni, ami ha mondjuk a későbbeikben áttérek egy 5D Mark II-re akkor nem kell belőle újat venni.
    Evvel nemtudom mi a probléma. Jobb lenne egy 10-22 efs, amit adhatok el a 40D-vele együtt?

    Fejo:

    Arról nem is beszélve, hogy először Canon 40D volt a favorit, majd jött a Nikon D300, ami ugye mindenben agyonüti a 40D-t, erre ma meg újra Canonban gondolkozik... Nem lennék meglepve, ha 1-2 hét múlva már 1Ds Mark III lenne amit venni akar... Hetek-hónapok óta röpködnek a 6-700 ezrek és úgy váltogatja az épp kedvenc rendszereket, mint más azt a bizonyos nadrágot... Tényleg vicc!

    Lehet h te ezen nevetsz, én inkább úgy fogalmaznék h szeretném a számomra megfelelőbb "rendszerrről" való véleményt kikérni minél több embertől. De jó hogy belekötöttél, már hiányzott. Mivel egyre többet olvasok utána a dolgoknak, egyre több kérdés merül fel bennem. Ez baj? :Y

    Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Új hozzászólás Aktív témák