Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz #95904256 #4320 üzenetére

    "Itt már nagyon komolytalan vagy."
    Te vagy komolytalan, barátom, már azóta, hogy kitaláltad, hogy azért nem lesz magasabb TDP-s proci, mert gondot okozhatna az AM2 lapokban. :))

    "Az AMD előzőleg azt publikálta mindenféle egyéb kivétel nélkül hogy a processzorai menni fognak a régebbi foglalatokban is. Ez információ."
    Igen, de nem szentírás (mint általában amit hw-gyártók publikálnak). Különben sem mondta, hogy ez minden esetre igaz lesz.

    "Amit te mondasz hogy "legfeljebb ráírták volna", az meg találgatás."
    Milyen más értelmes lehetőséget tudsz elképzelni? Az, hogy emiatt nem adnak ki magasabb TDP-s procikat, nem értelmes.

    "Én inkább azt érzem hogy szeretnéd összekeverni az AM2 és AM2+ specifikációit."
    Összefüggés = összekeverés. Látom, továbbra sem érted.

    "Az AM2-be max. 125W fogyasztással fog az AMD processzort kiadni, az AM2+ba meg 140W fogyasztással."
    Ne beszélj már félre. Az egész vita azon megy, hogy szerinted az AM2+ prociknak "kötelessége" lenne menni minden AM2-es lapban (csak épp ez nem mindig lehetséges).

    "Már megint keverni akarod a dolgokat! Bosszantó alak vagy!"
    Te vagy borzasztó! Te akartad itt keverni a dolgokat! Mégpedig azt, hogy a magasabb fogyasztás miatt nem megy-e a tuning, vagy a proci maga nem bírja.

    "Eddig épp arról akartál meggyőzni hogy a tuning bizonyítja hogy nagyobb fogyasztás elviselésére képes az alaplap/foglalat/processzor."
    Ezt ma is mondom, hiszen tény.

    "Most meg azt mondod, a tuningnak nincs köze a fogyasztáshoz."
    Rohadtul nem ezt mondtam. Ezt az összefüggést sem érted?

    "Azt látom hogy csak kötözködni akarsz.
    A vitát részemről befejezettnek tekintem."

    :W

Új hozzászólás Aktív témák