Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz csigi #14950 üzenetére

    Mégis csak megjött az acer 522, ma reggel érkezett az sms, hogy átvehető :). Úgy látszik sikerült olyan embereket kérdeznem az érkezésről, akik nem voltak teljesen biztosak benne, vagy biztonságból inkább többet mondtak. Lényeg , h megvan :).

    Nagyon kellemes kis gép. Még szokni kell a billentyűzetet, de menni fog ez is.

    Visszatérve a hangszóróhoz a manual-ban is 1 hangszórót mutat. Az alulnézeti ábrán a "6"-os. Szerintem el van rontva az az ábra, mert jobb oldalra jelölték be.
    Ahhoz hogy szóljon valami elég. Jobb minőséget egy külső hangszóróval el lehet érni.
    Azért kicsi ez a gép és 2 hangszórós gépeken eléggé közel vannak egymáshoz, szóval ott sincs az a fantasztikus sztereó.

    Még nem hajtottam meg, de egyelőre a melegedés elfogadható.

    Megnéztem a gép speckóit. Nálam C-50-es a proci. Szóval nem tettek bele jobbat, mint amivel meg is van hirdetve.

    Másik amit szokni kell az a felbontás. Szép ez az 1280x720, de ekkora kijelzőre lehet sok. 1024 -es beállítás meg nincs. Ezt nem értem. 800x600 és 640x480 pedig elérhető.

    Élőben is szép ez a zöld. Feldobja a fekete egyhangúságát.

    Úgy gondolom ár/érték aránya elég jó. Ha majd hiányát érzem a több ram-nak akkor beszerzek egy nagyobb kapacitásút. A 4 Gb ramot nem tudja kihasználni a win7 starter... :(

Új hozzászólás Aktív témák