Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz K1LLMy53Lf #35863 üzenetére

    közben nézelődtem, olvasgattam, leginkább az AK mid-tier cuccokról... (SA700, SE100, SP1000, bár ez utóbbi high tier elvileg).
    SA700 kiesik, mert középkiemelt, ami meg biztos nem az én világom, inkább neutrális, max enyhe mélykiemelést akarok. (neutrális lenne jobb, hogy a füles karaktere legyen az igazán meghatározó).
    ugyanakkor abba is belefutottam, hogy az AK-nál elég gáz a SW-támogatottság... ahogy olvastam a fenti cuccokból csak az SA700 (ami kiesik a hangkaraktere miatt) az, amin még van normális Tidal support, a többi esetén az újabb Tidal már fel sem megy, mert talán Android 6ra épül az SW rajtuk.

    Ez valóban igaz?

    amennyiben igen, mi az, amit érdemes megnézni ebben az ársávban ($200-1000 között használtként)? Hátha van másik, jó DAP is, amit érdemes megfontolni.
    Streaming support sem életbevágó, ergo, ha AK SE100/SP1000 a legjobb opció, akkor maradok ennél a vonalnál, de hátha van valami... (nem feltétlenül csak Tidal, de mondjuk Spotify support is)

    előre is köszi, ha tudtok segíteni. :R

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák