Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Geresics #134738 üzenetére

    Ennyi problémát, nem kell motort venni... nincs stressz és pénz is marad. :DDD :DDD

    De most komolyan... :U

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Itthon az ernő... 160k az 160k. :DDD
    Azért a két motorra nem volt gyenge a 320 kiló.

    Kellett: Bontott karbi (el volt ütve a fészeknél a fala a bronzhengernek), új gyújtáskapcsoló (kicsit előtte is szorult a kulcs de kiderült annyira meg volt nyomorgatva, hogy ettől hagyott ki ki a gyújtás), szétszedték az elejét és összetették újra, hogy ne álljanak ferdén a villák + ha már itt volt kormány csapágy, hézag + karbi állítás.

    Idővel a két tengely is cserés lesz... ~200k még.
    Hát, menni megy egész kellemesen apumnak jó lesz, azért picit csalódás a kis Kawa állapota még mindig. :(

    geresics Te értesz félre pont a tiedre próbáltam rámutatni, egyetértek veled. Ez mindig kicsit bizalmi alapú lesz meg érme feldobós, ahogy a motorozás maga is.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Xero #134857 üzenetére

    15,6-os noti belefér? Vagy egy 14-es?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Xero #134860 üzenetére

    Köszi! :R
    Tudom first world problems :DDD de egyetemre bejárni pont jó lenne, lapos, töltő, kaja egy kulacs inni meg 1 spirál füzet és meg is vagyok.

    Kérdés, hogy 14 vagy 15-ös megy-e bele... mert a saját 15,6-os de lassan cserés és úgyis Zephyrus G14-et néztem a céges meg saccra úgyis 14-es lesz.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz LógaGéza #135490 üzenetére

    Hullámos tárcsa vagy szoruló kerékcsapágy?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    persu, csongi

    Szereztem a Kawahoz két szép állapotú vezérműtengelyt + rockerarm-okat mivel ugye ki van pattogva a tengely. (Felület kezelési téma mert cam pitting-re csak úgy szórja a google a találatokat.)

    Na de ez valóban lehet szintetikus olaj miatt? Nem épp, hogy finomabb és folyamatosabb kéne legyen az olajfilm és az olajpára is? Mert halálba lettünk riogatva kozma által, hogy a 7100 miatt a CB rommá fog kopni meg a Kawa is mert ezek a régi blokkok nem ezekhez az olajokhoz lettek tervezve. :DDD

    Most beállítva takarítva etc mérettünk újra kompressziót a Kawan: 12,1 - 13,2 (bal/jobb).
    Szereztem hozzá egy közel új henger+dugó+kar szettet is egy puffosról németből. (~7k km-es blokk a motort totálra törték)

    A kérdés, hogy ha egybe tetetjük tényleg kerülendő lenne benne a szintetikus olaj mert időelőtti kopást eredményez?

    A kipattogzás a fő kérdés mert ugye a kipufogó oldali tengely ami jobban érintett ellenben ugye ott nincs direktben olajfurat ha jól láttam az ábrát. Szvsz érdemes maradni a 7100-nál vagy jobb lenne az adott viszkozitáson belül is picit sűrűbb félszintetikus 5100?

    Sok a kérdés mert lehet apum vesz egy Beverly500-at (fárasztja már a nagy motor és nem kényelmes neki főleg mióta kiderült kezdődő nyaki porckorongsérve van :( ) én meg lehet megtartom a Kawat és teljesen rendbe szedem, azért jóval fiatalbb mint a CB-m, 97 vs 03. :K

    BenQhunria protektor? Nem próbáltam még de a Csapó Zoli féle protektorról szinte csak jókat olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #135617 üzenetére

    Köszi :R Akkor marad a 7100 mindkettőbe, alapeseteben pont a váltó miatt szeretjük jobban, mikor városi araszolás van egyetemre meg melóba menet sokkal határozottabb marad a váltó vele.

    A kompressziót nem is a takarítás hozta meg, elfelejtettem azóta updatelni a sztorit azt hittem beírtam de nem. :R Lent járt a hengerfej, síkolták a fészkeket is becsiszolták + a szelepeket, egy kipufogó szelepet meg el is dobtak. Újak a rugók a szimeringek is a fejben.

    A veztengelyek maradtak mert nem volt időm annyit guberálni ezért msot így lett összerakva és lesz még most valamikor egy kör vele havernál a veztengelyekkel és rocker arm(himba? mie az magyarul? :DDD) cserékkel.

    A fej felújítás erősen sokat hozott vissza, ha megtartom akkor szerintem a dugó-henger-hajtókar is megnézős ergó cserés főleg, hogy sikerült lőjek egy alig futott motorról. Ismi erősen zaklat ha már le lesz húzva akkor borítsuk is mert egy csapágyszett cserét is elbírna ha kell ha nem és akkor tényleg jó pár évre el lehetnék vele akár én akár apum.

    Megéri egy 650k-s motorra ennyit ráborítani? Nem... mi is tudjuk. :D :B

    bacus Sajnálom, mondtam nincs velük tapasztalatom de a csapból is folynak egy ideje gondoltam egy misét megérhet :R

    csongi Képben vagyunk ilyen téren ezért is az agyalás.:R Sokkal jobb az Ernő alkatrész ellátása mint a CB-é. Szóval ha marad valamelyik moci* akkor tuti ez fog maradni és gatyába rázzuk. Szatit is körbe telefonáltuk kíváncsiságból, a fejet nem kell elméletileg csak ezért megint műhelybe küldeni mármint ha szerzünk jó állapotú bontott tengelyeket, csak akkor ha nem kapjuk hozzájuk a hozzájuk tartozó himbákat is akkor érdemes/kell. 2002 vagy 2003-as szóval bőven a javítottba kellene essen de az angol csoportokat felkeresve ez nagyon random probléma van ahol 25-30k alatt megjelent első tulajos motornál volt akinél sosem jött elő pedig nyelezte és ütötte a motort. :F

    A hengerek meg dugókat haverom kimérte :R minimális a kopás tényleg mintha újak lennének a papír forma adatok szerint. Gyűrűkre mondta akkor már érdemes lenne újakkal összerakni ha úgyis asztalon van. (Értelmes ötlet vagy felesleges?)

    A fejen meg elvileg nem koptak meg a vezérműtengelyek "perselyei" nem is értem pont emiatt, hogy a fejen nem volt kopás, a tengelyeken sem volt kopás csak a bütykökön a kipattogzás. Tényleg persu felületkezelése hangzik a legvalószínűbbnek.

    *Ha nem marad sem a Kawa sem a CB akkor sanszos, hogy jön egy Beverly500 apumnak én meg nézek egy Er6N-t vagy ha bejön az új gyakszi akkor egy 1-2 éves Z650-et. Vagy ha zasszony jelölt nagyon pusholja akkor egy Verys650-et, hogy had nézelődjön a kakasülőről.:DDD

    A múltkori sisak tippeket köszönjük fattyu :R X803 elég pici lett neki XS-ben és Euromotorsban sikerült fehérben értelmezhető áron megcsípni. ~155-ös magasnövéssel vicces volt a ruházatot összevadászni neki...

    -------

    Újrabevonatozás: Ezt is túrtuk most neten de nem biztos, hogy egyszerűbb megoldás lenne még ha olcsóbb is mint szerezni egy bontott de jó párt + himbákat. Jó téma lesz ez de még így is túl szép az Ernő, hogy ne tartsuk meg. Főleg, hogy kapott új YSS gátlókat + egy új karc mentes tankot + faridomokat. Olyan mintha új lenne + ugye a topend is rendbe lesz lassan szedve meg ott a bontott szett henger is már. :(

    Nekem is most kell meghülyülnöm, hogy az Ernőt tartanám meg vagy Er6-ot vennék mikor a CB500 végre olyan lett mint a doxaóra. :DDD :W

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #135641 üzenetére

    Tudom, nem külön csapágyas mint a Hyon volt hanem a fejben futnak. Mégis bárkit kérdezek a bontott vezérműtengely irányába terelnek mondván cserélhető. :F
    Szati, Kozma, angol fórumon is. Csak a himbákat említik, hogy kell hozzá venni és nem lesz vele gond.

    Kezdek akkor elveszni. Egyáltalán milyen mértékű pittingnél beszélünk azonnali cseréről és problémáról? Kozma azon kívül, hogy közölte bevannak rágódva és megmutatta nem igen kommentálta. Neten rákeresve láttam már sokkal rondábbakat amíg még mindig vígan mentek mielőtt a tulaj cseréltette volna. :F

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #135644 üzenetére

    Jellemzően a himbák okozzák a beverődést. Ha ezt akkor tudom mikor ott van Kozmánál vagy Kozma lefotózza most előrébb lennénk így marad az újbóli bontás. :D

    Hmm jogos akkor viszont megint ott vagyok, hogy a Gaálmotorsport a legjobb opció akik felújítanak 30-60k / db áron a kérdés egy felújított tengely mennyit fut el.

    Tudom, hogy ha az erősített kérek leválik felgyorsul a kopás de nálunk inkább bepöttyözés szerűen jelent meg a pitting nincs teljes felületében berágódva. És nem is a hegyes felületen hanem a tompábbikon jelentek meg a pöttyszerű leválások. Eh bár lenne legalább csak saccunk, hogy mekkora probléma is lehet így a Kawa hengerfejében most. :D mert akkor jelenleg ott tartunk, hogy vagy komplett bontott hengerfej ami értelemszerűen egy működő blokkról a legolcsóbb jelenleg mintsem a miénkből meg abból gyártani egyet szóval egy komplett bontott blokk kéne vagy jön a kétes megoldás a felújítással amiről az isten sem tudja meddig és mennyit menne el....

    A bontott blokk beépítés sem tökéletes megoldás azért is lett elvetve mert ugye a motor meg 25Kw-os... motorszám alapján is. :(((

    edit.:
    A gyík tele mindennel amibe olaj kell meg benzin és forog morog kopik. :DDD :W

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #135647 üzenetére

    Nincs az öreg nem fotózta le nekem meg ott helyben mikor mutatta nem jutott eszembe.(Akkor nem kapott el az ötperc, hogy az Er5 tetszetősebb mint a CB :DDD)

    De a kipufogó oldalon biztosan tudom, hogy nem a hegyes hanem a tompa oldalon a "tojás alján" van a beverődés. (Nem tudom a pontos megnevezését :R)

    A szívó oldalra nem emlékszem már pontosan de mintha ott nem is jelentkezett volna talán csak egy helyen ott meg a lapos hosszanti részen (tojás oldala).

    Hmm azt mondod ha nem a hegyes részen van a sérülés még az is lehet elmegy vele az isten se tudja mennyit de még jócskán? Eh lehet a héten a vizsgáim után szétszedem és átforgatom, hogy megnézzem. :DDD

    edit.: A manual konkrétan annyit ír, hogy ha a veztengely bármely mérési pontja a szerviz limit alá kerül akkor cseréljük az alkatrészt.

    Rákérdeztem az angoloknál az EX500-on ott váltig állítják, hogy elméletileg nem volt még gond azzal ha valaki csak beledobott egy szett bontottat. Ez tényleg létezhet? Most már nagyon megzavarodtam. :B

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #135650 üzenetére

    GS500-ra rákeresve valóban olvasom több helyen, hogy még lefogatót sem lehet csak úgy cserélni mivel a felülete nem fog stimmelni a csapágyazásnak a tengelyhez.

    Hmm ha mákom akkor lehet tényleg megúszom két bontott tengellyel. Akkor viszont tuti, hogy a Honda eltávozik a háztól és megtartom az Er5-öt magamnak, sokkal fiatalosabb a formája.

    Főtengely és hajtókarnál eszembe sem jutott volna :R itt is csak azért hoztam fel mert nagyon sok helyről jött egy azon megoldás. Nem akartam hülyeség cunamit indítani :R

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #135655 üzenetére

    Hm? Nem, a fejben futnak a tengelyek. A fej az szép mondom az járt már műhelyben nálunk a nyüves vezérműtengelyekkel van probléma. :D

    Manual is csak plastigauge-et ír nem pontos mérést utóbbit csak a vezérműtengelyre ad meg kopási értékként.

    Leérdeklődtem Gaál-ékat vállalják ~50k/db. Angolok meg nagyon erősen az EX500-on tolnak a bontott fele, eleve azzal kezdték GPZ tengelyeket tegyek be és még valamit nyerünk is lóerőn mert azonos a gyújtás a két CDi-ben de hegyesebb és meredekebb a GPZ vezérműtengelye. :DDD

    Annyira szeretem mikor ennyire nincs egyértelmű válasz. :C
    Jól érzem ez ilyen próbacseresznye téma lesz így? Két bontott próba rá aztán vagy jó vagy nem és megyünk tovább? :(((

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz dellfanboy #135661 üzenetére

    +1 és lehetőleg valamikor hétköznap... párommal voltunk hétvégén hát őszintén néha elképedtem a hülyéktől. Pedig utassal sem mentem tempótlanul. De mikor a birka rámelőzött úgy, hogy előttem autó szemből motoros azért elkapott az a klasszikus "'ez normális" gondolat. :U Szembe GSXS-es srác utána valamikor fordulhatott is és megkérdezte a kollégát a Parád utáni MOL kúton, hogy amúgy értelem szorult-e a fejébe vagy csak levegő. :DDD

    Eszméletlen sok a birka agyaltunk rajta visszafele is Mátra-e de inkább 25-ös Egernek és 3-ason haza pest felé. Zavaróan sok a türelmetlen hülye... a kedvencem az egy piros 600rr-es srác volt. :DD Tolta neki mint a barom de csak kanyartól kanyarig mi meg a két öreg postással Pega650 meg CB500 utassal és dobozokkal is kényelmesebb tempót diktáltunk, a végén elfogyott a türelme és kielőzőtt de akkorát satuzott a kanyarív előtt, hogy nem sokon múlt a kiegyenesítés... :W

    Nem csodálom, hogy kigyűltek már tavaly is a sünik a Mátrába..., Héregen nem voltam még idén de ha tippelnem kéne szombaton csúcsidőben az sem lehet gyengébb.

    tboy Lilafüreden ha nem rohantok tekeregjetek egyet akár ott a libegő is megéri. :K Utóbbi nagyon szép látvány mondom ezt úgy, hogy tériszonnyal zavart fel a kétlábonjáró véleményem és végig úgy szorítottam a vasat mintha nem lenne holnap. :DDD :DDD

    csongi A fórum népe padon mérve ~4-5 lovat* látott karbi csere nélkül (+os főfúvokákkal) de nem is emiatt ajánlották elméletileg sokkal kellemesebb lesz a teljesítmény leadás, fürgébbnek hat a motor indulástól a végéig. Nem a plusz lovakra helyezték a hangsúlyt, azért merült fel az ötlet eleve mert cserélni kell alapból nem szokás bedobni ahogy utána keresgéltem csak ha cserés kerül rendszeresen említésre. Ez nagyon fingfűrészelés, hogy klasszikus idézzek inkább a karakterét változtatja meg pozitív irányban.

    *itt frissen felújított blokkokról beszélünk értelemszerűen. Naná megint pár Thundersport500-as hétvégi hobbi pilótába futottam bele. Annyira idióta kérdésekkel piszkálom szerintem ezeket a fórumokat, hogy bevonzom őket a CB500 UK-ban is mindig tőlük jönnek a szerviz tippek. Vagy csak ők azok akik csavarra alátétre ismerik a blokkot. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz fer #135674 üzenetére

    Nem tudom hol vagy leragadva de ez létező téma... amikor beírta a GS-t akkor már tiszta sor volt mire gondol ha visszagörgetsz tettem is be linket GSTwin-ről egy egész szép értekezést ahol ezt taglalják. (Hidd el egy egy ilyen külföldi típus fórumon messze jobban ismerik a gépeket mint itt bárki alapesetben, ha van is kérdés bedobva az általában általános vélemény kérés egy egy témát illetően...)

    A GS adott a témán meg felesleges lovagolni ott a Kawanak a manualja befotózva.

    csongi ez lesz szerintem a megoldás a labda ellenben most nem nálam pattog. Ha úgy dönt tényleg robira ül akkor CB elad és Kawa projekt befejez ha megtartja akkor viszont a CB projektet izzítom... ég a kezem azokra az Ikon gátlókra már csak azok vannak hátra, itt a fiókban a kisebb első lánckerék is meg a Stage1 Dyno is. ...meg kell valami az S22 helyett az utassal való járkálás igen drasztikusan felgyorsította a kopást. :D

    A gátlók mondjuk a Kawan is tutira eldobósak kapásból... puhább mint a CB és már utóbbi is egészen para mértékig beül a gyáriakkal. :Y

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboldi #135677 üzenetére

    :DDD :DDD :DDD :DDD
    Szerintem meg nagyon paraszt az a REJ. Nem elég, hogy lekátyúztam a Nipon alu szettet és görgőre várnak (megbízható felnis kerestetik) de a szerviz elcseszte a rugókat. El volt 3 is törve erre ezek a szerencsétlenek rendeltek egy teljes szett gyárival egyező magasságút mert szerintük H&R-ert már nem kapni, és soha nem is gyártottak a Jazz-hez...

    1x csak 1x nem vittük Imihez és sikeresen műveltek rajta valamit arról nem beszélve, hogy ~30 percig veszekedtem velük, hogy nem nem jó bele bármilyen váltóolaj ha nem MTF3-at tesznek bele akkor egy büdös vasat nem fognak kapni... eredmény:
    -akkor nem cserélik ki inkább.:C

    Az i30 a raj, alig 4 év alatt belemászott majd 100k és egy rossz hangja sem volt. Az az 1.6CRDi világbajnok egy blokk pedig ütve vágva volt pályán és városban is mint céges. :K

    Legyek on is, ami meglepett, hogy nekem nem a CB ereje volt zavaró utassal mint tboynak a CBF-el nekem a nyüves fékek voltak istentelenül kevesek. :DD kényelmesen eléri és tartja a 150-et óra szerint utassal de onnan megállni már művészet, a következő projekt ha végre lesz időm a bontott RS elsőrész beépítése. (Igen megfogadtam persu :DDD lőttem egy komplett RS első részt ebay-ről felni-nyereg-villa-hidak. Fékhez telokhoz meg is van minden, hogy szét és össze csak az idő nincs meg... durván 1 évvel a végzés előtt kb megszűnt a szabadidő. :W )

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboldi #135680 üzenetére

    Tudod mi a szép? Ez a szerviz elvileg a környék egyik egyetlen és aránylag jóhírű műszaki állomása is egyben. :DD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz fer #135682 üzenetére

    épp olyan észosztók mint itt, akik csak fotón láttak megbontott motort azt is 20 méterről!
    Ez jó lesz... Apa kezdődik :DDD

    Nem tudom miért veszel mindent 1:1 támadásnak és kell fél offenzíven írnod a témával kapcsolatban... ha tudom, hogy ekkora cunamit indítok el inkább megzargatom őket privátban... de ez a stílus itt sosem volt divat :"D

    tboldi :DDD Mi most voltunk ezért is volt odaát január körül a kipufogós téma, hát ott még nem az alu+ültetéssel ment át...? :O :O Matrica honnan? Honda topikban előzmény keresés jön úgy érzem.

    tboy ezért a kendács RS orr rá. Kis custom. :D Nah, sima 6-os kézi. DCT opció volt de olyan vicces volt a céges lista pár éve, hogy ha van DCT nincs se auto klíma se elektromos parkolófék se navi.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #135690 üzenetére

    A gyári olcsó showakat nem éri meg újítgatni. Külön rugó eleve nincs hozzájuk a legolcsóbb venni egy pár jó minőségű utángyártottat. Ha az az Ikon pár elbírja azt a használatot amit Schaft küld nekik meglepne ha nekem a tempós kanyargást meg a kétszemélyes túrázást ne bírnák.

    Az eleje meg nem csak futómű puhaság miatt megy azt tavaly persu elég szépen vesézte nekem, hogy a fékre milyen opcióim vannak és ott a régi RS orra jött ki a legjobbra! :K

    Pár évig nem akarok még nagyon cserélni szemezek a pár éves z650-ekkel és patika er6-okkal de szerintem kivárok és veszek 3-4 év múlva egy új Versyst vagy Z650-et addig meg átalakítom most valamelyik 500-ast és eltekergek azzal. Nem nem megérős történet de nem lesz utána eladva csak második motornak száműzve. 10k sincs évente a kötelező rá nem éri meg beforgatni a későbbiekben, nagyobb attól a használati értékük.

    ...a kawa csak folytott volt. :B Előző tulajok kiszedték belőle a folytott szívócsonkokat nálunk meg megvált a kis Kawa az átfúrt tolattyúktól, ha már úgyis két karbiból lett építve egy jó.

    tboy Nem egészen értettük, hogy milyen csomagban rendelte őket a cég. Konkrétan nem tudtad megfeleltetni semmilyen felszereltségnek az elérhető kombinációkat. Kicsit keretre emlékeztetett amolyan tessék autó alapár + ~8-900k és amit Te bele tudsz pakolni pár egymást kizáró dologgal amik csak önmagukban férnek bele az összegkeretbe még ha azt finoman túl is lépik.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #135690 üzenetére

    Technically valóban folytott a blokk alapból is mert mint kiderült most a cikkszámokból a GPZ500S-ből a 2 pickupos változatnak a CDI-je rámegy az Er5-re és megfelelően is működik. Innentől tényleg érthető miért megy bele a veztengely is csak a poént nem látom miért fogták vissza a blokkot a GPZ-hez mérten.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboldi #135802 üzenetére

    ...az a motor amit a Te méreteidhez terveztek még nem született meg na. :DDD
    A Jazz-el is csak valami beépített ügynök lehetsz ami a méreteket illeti. :DD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz zgospel #135822 üzenetére

    Olaj pipa, terep pipa, ABS várat magára, régi 7 éves és amúgyis öreg fejlesztésű gumi SV650en kérdés felkészül. :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Alakulnak a témák. :D
    De kimaradt a kedvenc, muszáj mindig új réz alátétet használni a leengedő csavarnál? Kemény 110Ft na. :DDD

    geresics Lefrissíted kérlek ÖF-ben? :R Felkerültek újra festve a hütőtakarók is. :))



    Idénre még tervben az elejének a kicserélése, a hátsó rugóstag csere és a bukócső leszíntereztetése. A Kawa sajnos vagy nem sajnos de faternak lesz végül felújítva. :D Ráült egy Beverlyre és úgy érezte az Er5 után az nyeklik nyaklik... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz HoaryFox #135837 üzenetére

    Szentkirályszabadját érdemes meg a régi adótornyot is.

    Állatkert 3 v 4 éve elég putri volt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Holnap fent az új szett RoadTec01, kíváncsi leszek. :DD
    Az S22-öket az utasos téma lemajszolta pedig marha jó szett voltak de nem merek feltenni még egyet belőlük mert nyáron sokat tervezünk menni ketten, Wörti tó is tervben van. :))

    Ez a forma leválasztós téma még mindig él az első 100km-en?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Köszi a válaszokat :R
    persu köszi külön is! Szerintem szerzek egy másik felni szettet majd és rá egy pár S22-öt. A RoadTec kell mert sok lesz az egyenes futás és az autópálya idén 😅 Majd max cserélgetem a felniket úgyse több mint 15p lánc állítással együtt sem. :)

    Remélem egy 15-18k-t lefutnak az már másfél szezon, az S22 is bírt közel 14k-t szóval. :D

    csongi :R igyekszem rendben tartani, nagyon megszerettem megbízható és pont kellemes a teljesítménye is :D

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    HF303 és HF303RC esetén a marketingen, hogy versenyszűrő az RC és a ráhegesztett anyán kívül lehet tényleges difi? :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    RC46-nak tudunk valami jellegzetes nyűgjéről? Mennyire vehetőek így 20 év múltán? Tetszik a fogaskerekek visítása. :B :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136574 üzenetére

    RC46-II a láncos nem? RC46 fogas még, én a 98-01 közti 800Fi-re gondoltam lehet benéztem a motor kódot! :R

    Igen, lehet tavasszal veszek valami jóval böszmébbet. A mai ~420km-es Szlovák karika megmutatta, hogy a méret és a nyomaték is kevéske de főleg a méret. Kéne valami sportosabb és túrás dög a naked vonalat meg a szél miatt fogom szerintem elengedni. Meg na.... V4-es hang. :DD

    Így ~7 év és ~100k km után talán már ideje valami tényleg nagyobb gépnek. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz HoaryFox #136577 üzenetére

    Sor4 semmikép, az tuti akkor inkább autózom. :DDD
    Nagy Sor2, V2, V4 játszik de Sor4 biztosan nem. :B

    Mentem RC46-al nagyon tetszett meglepett, hogy a súlya ellenére mennyire könnyen terelhető nem hallottam semmi egetverőről csak mondom hátha itt Persu vagy Csongi látott vagy hallott már valamiről.

    Részben kicsit meg is van a döntés, hogy tavasszal Honda megy másik Honda jön. Főleg mert libabőrös lettem attól ahogy a fogaskerekek visítottak a V4-es meg morgott. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136579 üzenetére

    Nagyon logikus 3. váltásnak tűnne. :K
    Most kerültek ki az A2-esek haveri körből is és kezdem érezni azért azt az 58 lót is a CBR1000, R1150GS, MT07 mellett. :B

    A fogaskerekesen agyalok tetszenek a formái, épp cmsnl-en nézem mennyire van hozzá még alkatrész. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136581 üzenetére

    RC46 az fogaskerekes az RC46II a VTEC, 98-01 közt 3 évig gyártották már injektoros de még fogaskerekes, a ducibb formájúra gondolok nem a hegyes 2002<-esre.

    Legalábbis ha jól láttam, a németem még mindig nem az igazi és német cikket találtam a generációkról. :DDD

    750-et nem akarok az már nagyon régi a szememnek. :B Így jött képbe a 800fi nem is tudom mik vannak még esetleg Transalp650? Olyan ~1-1,2 a határ árban ennyi tavaszra meg lesz ha eladom a CB-t és még marad szervizre egyébre ~3-400.

    Elsősorban túrasport kéne de túraenduró is elmegy kb. TDM nem begyere, Transalpot néztem abból a 650V nem is rossz ott lenne még a Versys 650 esetleg de valahogy azt a ~70 lovat nem érzem többnek mint 1-2 év és megint zabszem lenne a seggemben.

    Plusz a viffer finom, V4 + egyoldalas lengővilla + fogaskerekes vezérlés. :C

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136584 üzenetére

    Na ez az, nem látom magam előtt, hogy egy nehezebb motor ~15 plusz lóval elhozná nekem a megváltást. :D Sor4-et meg nem akarok annyira kommersz de nem is nagyon lenne mit, esetleg lenne Bandit 650S meg GSX650F? CB600S meg CBF600. Az SV ott esik ki, hogy egy injektoros árából már lenne 800Fi ami mindentéren igényesebb motor behatását kelti.

    Varaja volt a BMW-s cimbinek azt fixen nem akkora tehenet nem akarok. Capa talán az is egy medve de legalább ügyesebb a súlypontja érzésre meg annak a (?) Rotax V2-nek gyönyörű a hangja. De 1,2 az fix akarom maradjon is szervizre kopó cuccokra egy kellemesebb tartalék, plusz Vara/Caponál esetleg beesik a kínálat alja ide de nem lehet keresgélni.

    A forint nem lesz jobb nem számítok lefelé mozduló árakra, de így az A2-es papíros öreglányom is tartja az árat szóval nagyjából ugyanaz a vége.

    Persu Köszi :R tök standard akkor valami hasonló meglepitől féltem mint haver kapott a már beszélt SC59-el. :DDD Annak 400k és egy bontott blokk lett a vége pepitára 40k km-nél pedig már fekete blokkos volt.

    Feszszabra a Solvart féle megoldás a generátor meg egy óra alatt max cserélhető, de ha van fent feszmérő látni a jeleit ha kezd haldokló fázisba érni nem?

    Puha mi nem puha :D vagy veszek egy sportot és szenvedünk rajta párommal vagy bevállaom a futóművet, nem látok nagyon középutat. Legalábbis nem akkora büdzséből amit egyetem és gyakszi pénz mellett kitudok gazdálkodni.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz norbert1998 #136720 üzenetére

    Kuplung és hásófék, hogy feszes legyen a hajtás és ne rángasson. Nem vészes az új pálya sem, ha vészes akkor ott később sokkal komolyabb gépkezelési problémák lesznek...

    A 45ös szlalom se mutatvány ha az ember tudja használni a motorja súlyát és mer dőlni kisebb tempónál is, oktató engem csak azért figyelmeztetett mert karcolt a bukócső a végén a körnél. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Tudjátok esetleg, hogy külföldről(UK) magánszemélytől használt cuccra áfa van-e?

    Itthon 75k egy Givi konzol szett... :W mert a nyomorult csatlakozó fejet csak platnihoz kapni. :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Egyre jobb a hét :C :W :W

    Konzol min 70k itthon... erre most még jó eséllyel a kormánycsapágy is elment. Kistempónál erős elsőfékre érezhetően kottyan a kormány, ha tolom csak és hirtelen féket húzok akkor is érezhetően kottyan egyet, mikor összenyomódik a villa és mikor visszarugózik is mintha be és kikottyanna.

    Egyedül vagyok bent nem tudtam rendesen megrángatni mert rohantam melóba, de járni szépen jár a kormány nem szorul meg a bowden el is húzza finoman ahogy mindig.

    A megrángatáson túl lehet még valahogy tesztelni?

    Mi más tud hasonló érzetet kelteni még?

    Ezen a retken lehúzó nélkül cserélni sem lehet... az egyik távtartógyűrűnél nincs hely hagyva, hogy betudjon alá nyúlni az ember és csak kokányolni lehet. :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136860 üzenetére

    CB.

    Külföldre mennénk utassal 1 hónap múlva... :DDD
    Most megy az SOS szerelő keresés csapágy húzó hiányában. Az alsó fém karikát nem tudnám ugyanis kiszedni, itt nem hagytak helyet benyúlni alá mint egy VFR800 vagy Bandi esetében.

    Ritka retek megoldás a CB, még csak értelmesen ráhúzni se lehet bontás nélkül azt néztem most az éjeli szolimban... :W :W

    1-2 óra szerelgetés... van ma sum 6 vagy 7 órám pihenni aztán megint 12 óra éjeles. :CBenzin-gyufa :DD :W

    Haza értem rátornáztatom apum, nyomja le és erősen imádkozom, hogy a féknyereg csapja kopott és az kottyan.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136862 üzenetére

    Csapágy... fura, nem lóg nem kottyan középtámaszon lenyomva de lábon ha tolod és ráfékezel ha a nyakra teszed a kezed érezni, hogy kottyan és mozdul. :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136866 üzenetére

    Úgyis kottyan, egyértelmű. Haverok szerelője legalább vállalja sos-ben, 60km-ert meg csak elmegy még addig. :DDD :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Somatom #136920 üzenetére

    Fóti út, Szögker.
    Nekem eddig mindig mindent tudtak adni darabra akár.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Havernak a csoda SC59 leszívja az akkut, bot hülye szegény nem tudja mit hol mérjen.

    Megéri 60-ért bevásárolni feszszab + tekercset vagy fennáll az esélye, hogy kivételesen nem erről lenne szó?
    Rendszeresen nyelezett ofc csak országúton :DDD és városban is hajkurászott motor. Én tippelni mernék egy generátoros körre de nem tudom mi másra érzékeny még. :)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #137007 üzenetére

    Tudom :DDD épp ecsetelem neki mérje már ki manual alapján a sarukon mennyi a fesz.

    Önindító nehezen tekeri át egyébként, olyan kelletlenül mintha merült lenne az akku pedig előttem vettem le maxra töltve. Ha másik akkut rákötsz az se segít. Lehet ez adat valamilyen szinten?

    Sorry én meg ködös vagyok már agyban megint letoltam zsinorban vagy 3 éjjel lassant. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #137009 üzenetére

    Idle 13,9, fordulaton 14,1. Ellenben ha indítózol akkor 5V-ig de akár 5V alá is berántja az akkut.

    Teljesen szépen már csak másik akkura kötve akar indulni.

    Valami tipp?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #137018 üzenetére

    Új az akku nincs 5 napos sem, már csak "bikával" indul. Az első pár alkalommal még csak csak berántotta pár napja az új akku de azóta csak bika vagy meg sem makkan.

    Komplett indító csere akkor saccra?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Persu honnan tippelted be a mágneseket? 2 Mágnes leszakadt, 1 elrepedt. Hollandból úton az utángyártott erősített indító. haver köszöni és jön egy rekesz sörrel. :DDD

    --

    Givi helyett Shad konzol lett, srác csoportból 13-ért odaadta a konzolt kb kihagyhatatlan volt, jött rá 30-ért karcmentes Givi E460 színre fújva gyöngyház szürkében. Holnap legyártok egy összekötőt a platni és a konzol közé fuh ez a kör marha jól sikerült :C augusztusban mehetünk is nyaralni párommal mocin. :DD
    Kicsit tartottam a márkától mert mindenhol olcsósított Givinek írták also erősen fura volt nekem fejben ez a pántos rögzítés de kellemes csalódás volt. És az anyag használata is rendben féltem valami ócska laposvas feel lesz a két kar. :K

    [kép] [kép]

    Utas kapaszkodót kéne még színtereztetnem, haveromtól kaptam mert rajta volt a CBR-jén (igen az SC59-en :DDD :DDD) és inkább vett egy feketét én meg mondtam csak nem lehet vészes és úgyis kell. Hát... de nagyon vészes az a kínai arany szín. De még mindig jobb mintha a 152 centis langalétám éppen csak eléri a tankot támaszkodni és görcsöt kap szegény. :DDD

    --

    EBC színtér betétei mennyire jók? Jelentősen olcsóbbak mint a Brembo betétek, de ha nem hozzák a színtett akkor felejtős nem akarok feltétlen spórolni rajta csak eleve rendelek faternak a Beverlybe EBC betéteket és letudnám egy körre az egészet.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboy93 #137204 üzenetére

    Utassal vajon bírná a pálya tempót CB-n kis Puig mellett vagy szintén túl zajos lenne már?

    Nem merem benyőgni asszonynak, hogy én szeretem a csendet a motoron hát ha még kemény összeget kéne ennek megszüntetésére költsek.... :DDD :DDD :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Pfiucska #137218 üzenetére

    S10 és S20FE lenne az áldozat(lehet hang managerben emelni a kimenő jel erősítését nem vészesen para a hangerő), most egy noname kis mikrofonos füles van behúzva a sisakba azzal szószó 100-110-ig, az FG-ST-m elmegy párom XLite-ja viszont szép csendes.

    Hmm lehet megérne egy próbát akkor köszi :R tboy neked is :R, nem nyitható bukód van? Vagy rosszul rémlik? 130 az csak ha már nagyon zavar a rezonancia :DDD, olyan 140-150 közé szoktunk beállni kényelmesen.

    Sokallom az interkom árakat úgy, hogy csak vezető - utashoz kéne a dolog, mocis cimbiknek amúgy sincs interkomja szóval... :(

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Xero #137221 üzenetére

    110/70+140/70 Tehát RS125 gumi méretek voltak RoadTec01-ből 72k+szerelés 1 hónapja, nevetséges... pár éve az eggyel szélesebb első és hátsó (120+150//70) szett volt 50-55 körül.

    Nagyon szaladnak el az árak de ha csak itt szaladnának el és a Lidl/Aldiban a szokásost fizetnénk... nem 20k helyett 32-33-at úgy, hogy semmi extra nincs a kosárban. :U :W

    Pfiucska A BT-re nem tudok mit sajnálom de azt tudom, hogy az A52 5G szeszélyes egy jószág... :W Nekünk az S pároson 3 dolog emelt a motoron a hangminőségen:

    1. menj be kapcsold be a DolbyAtmost, és tedd automatikusra, az EQ-val meg fogsz tudni játszani! Én ott megemeltem a közép és közép-magas frekvenciákat. Zenére ergya lesz cserébe a hívás ha tisztább nem is de hangosabb.

    2. Hívás appban van egy hallókészülékes mód, meghökkentően sokat segít. :DDD

    3. Beállításokban lesz egy hang konfigurálás ami alapvetően megpróbálja belőni a frekvencia tartományt az életkorod/hallásodnak megfelelően.

    BT-re talán annyi ötletem van, hogy ha TMH vagy DBT romos mert szolgáltatói akkor lehet feltolnék egy XEH romot rá hátha segít valamelyest a TMH nekem is tud vicces dolgokat S10-en alaplap csere óta... de akkor bukod az OTA frissítést és mindig kézzel kell ráfrissítsd Odinból az újabb ROM-okat ha csak nem váltasz CSC-t a telefonon, A52 esetén passz hogy lehet. S10-nél tudtam anno de ott meg mindig retek módon állt be :DDD DBT/DBT/DBT/TMH-ra, a tárcsázóval lehetett szerviz kóddal XEH/XEH/XEH/TMH-ra váltani de azt az opciót Android 11-el elvesztettük. :W

    Steven idegeskedő taxist vagy bpiautosok Vitarast meg lehet legalább kérdezni kér-e maciszörpöt ha dudál. :DD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    Melóba ma már BKV volt hiába a cserélt nyakcsapágy... :C

    Szerelőhöz és vissza tankoltam 9L-ert MOL-on, este most jönnék be de félig(vagy addig sincs) van a tank, mondom rátöltök.
    Shell - OMW megint üres ahogy hetek óta rendszeresen. Bemegyek rákérdezek most akkor mi van a napi 2x-vel ha nem volt meg az 50l, "akkor már nem vagyok jogosult", kérdezem a prémiumra sem? "Arra sem"...
    Tanulság meg kell tankolni oszt ha verik a tamtamot rá kell kérdezni kiengedjem-e a tankból...

    Abszurdisztán2.0

    Marha vicces lesz így 23.-án az a Miskolc - Kassa túra/nyaralás motorral... :W :W

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Somatom #137231 üzenetére

    Épp ezen agyalunk, interkom helyett SHAD oldal konzolok és doboz helyett 2x20l kanna aztán hadd szóljon ha már nem kellenek akkor meg anyám elhasználhatja őket virág tápszer tárolónak. :DDD

    norbert1998 engem még mindig az érdekelne mi van ha nem vagyok korrekt és rátöltöm azt a 9-10l-ert ami kellett volna? Nem fogadják el a pénzem? Piacon adják? Ki kell öntsem? Vagy feljelentenek jogtalan üzemanyag pazarlásért / a társadalmi normák súlyos veszélyeztetéséért? :DDD

    edit.: nem tudom magammal cipelni nálunk mindig mindenki megy mint az egér, céges - Jazz - Cb500 - apum motorja szinte mindig üzemben vannak mert 3-an 3 felé megyünk nap mint nap. A Beverly amúgy is áll most nem tudjuk, hogy elhasadt keresztben az első gumi az öntés mentén vagy valami kedves népművészeti edény akit pépesre kéne verni fogta és elvágta keresztben sniccerrel a futófelületet.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Somatom #137234 üzenetére

    Miskolcon szállnánk, Kassa csak az állatkert és a dinó szobor park miatt lenne egynapos program, emellett nyíregy noszvaj etc lenne a terv meg egy megyer hegyi tengerszem. Oda és vissza meg pálya Gyöngyösig onnan fel a Mátrába és végig a főutakon.

    Bőven bele lehet szaladni a pofonba 3-4 nap alatt így, melóba menet is sikerült. Pedig ez a főváros agglomerációja... :(

    Egy kanna legalább kéne, hogy nyugis legyen a dolog. Legalább egy 5l-es biztonsági tartaléknak.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák