Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz vendingo #8234 üzenetére

    Törcsi, szemcsi, meleg ruha, és nem férsz el egy táskában? Ajjaj, rossz hírem van számodra ;] :DDD

    Méghozzá, hogy nem vagy elég rutinos utazó :))

    Sztem 1 kis-közepes + 1 közepes-nagy törölköző elég.
    Búvárszemüveg helyett úszószemüveg, 8-10m-ig nekem avval sem volt bajom.
    Pipa úszáshoz vagy dohány? Úszáshoz sztem felesleges, dohányzáshoz meg úgyis viszel cigit. Egy kartonhoz nem tudom, mit szólnak a határon. De kint is tudsz venni, úgyhogy én nem vinnék.
    Hálózsákból vannak egész kompaktok is, s mégse fagysz meg benne.
    Polifoam helyett felfújhatós matrac, kisebb helyen elfér, és aludni sokkal kényelmesebb.
    Szesz? Drink and drive? ;]
    Tisztálkodószerek: én kis, 50-80ml-es szállodai vagy termékminta-flakonokba töltök tusfürdőt + sampont, egész sokáig kitartanak, és így elég kicsire össze lehet csomagolni a tiszta-csomagot.
    Cipő kérdéses, én csak papucsot viszek magammal, abból is vékonyabbra csomagolható fajtát.
    Meleg ruha = 1 vékonyabb, de termo pulcsi. Hosszú nadrág úgyis lesz rajtad, abban mész, hacsaknem oda is bőrt vennél fel, de minek.
    Helyhiánynál fürdőgatyából se a térdig érő ötzsebes fajtát vidd, máris jobban elférsz.

    Sima ügy.
    Ennyit már vittem nem túl nagy tanktáska + szintén csak közepes méretű hátizsák kombóval, sátor és hálózsák a hátsó ülésre pókozva. Nyeregtáskával pedig hátizsák se kell, s még kényelmesebben elférsz.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák