Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz .mf #8241 üzenetére

    Nadrágot speciel pakolni kell, mert az ember nem abban megy, hanem motoros ruhában, viszont az utóbbi megoldja a meleg ruha gond egy részét :D Én nyáron egyetlen vékony pulóvert szoktam vinni, ha nagyon fázom, felveszem a motoros kabátot. Viszont (nyári) hidegben, esőben motorozáshoz kell a bélés és az esőruha. A két flakon (lánc- és defektspray) és a komplett fényképezőgép+objektívek is ott vannak, még jó, hogy két motorral és két dobozzal megyünk. ja, viszem az összes kesztyűmet, mert a protektoros csak száraz meleg időben jó. Felesleges dolgokra tényleg nincs hely. Nemrég olvastam egy cikket pakolásról, ott speciel egyesek szerint kötelező elem a hajszárító, no, azt soha nem vinném :D Véletlenül van egy, de itthon se használom soha.
    Láncot ritkán viszünk, bár egy biciklilánc jó, ha van, odafogatni a sisakokat, ha megállunk és elbóklászunk valahol, de azt nem a hosszabb túrákon szoktuk. A dögnehéz biztonsági láncokat pedig nem visszük, azért megyünk nyaralni, hogy a szálláshelyen legyen egy megfelelően biztonságos hely a motoroknak. Ezt mindig jó előre megbeszéljük. Utcán nem hagyjuk őket semmiképp.
    A tisztálkodószerek minimalizálása alap, még kapni is lehet parányi kis tubusokat és flakonokat, de nem is szoktuk túlbonyolítani.

Új hozzászólás Aktív témák