Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    A rendszámlevétel nem megoldás, mert ha elkapna, akkor el is kobozhatják a járművet, de minimum kivonják a forgalomból.
    A legegyszerűbb, leghumánosabb megoldás ha összekoszolod (pl. bekened sárral ) a rendszámot, mert ha amiatt nem lehet leolvasni, max kapsz 10K büntetést és letisztíttatják a rendszámtáblát.

    Ma voltam egy ismerősnél, és ajánlott frankó duplafejes hátulra való frissíthető detektort/blokkolót. 170K körülre mondta az árát, de akár 1 büntetés alatt behozza az árát. Igaz ez a piroson áthajtásos fényképtől nem véd.

    Amúgy ha sárga a lámpa és jönnek mögöttem, mindig húzok egy kövéret, mert már nem egyszer hallottam olyan szitut, hogy az autós azt hitte, hogy az előtte lévő még átmegy, és gondolta még ő is befér, de az előtte lévő hirtelen megállt és hátulról jól belementek.

    Amúgy ami a trafikat, és a lámpás fényképezős megoldásokat illeti, itthon még Istenes a helyzet, mert pl Londonba baromi sok az ilyen fényképező illetve kihelyezett trafi. Bátyám is csak 125-ös mocit vett Londonba, mert a nagyobbat lehetetlenség kihasználni városon belül.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák