Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Ááááá k.rva ideg vagyok!!! :W

    Ma elvittem a szerelőhöz a gépet, vettem új fékbetétet amennyire tellett a pénzből, hogy a nyikorgó hátsó féket tegye rendbe takarítsa ki. Ez az a szerelő, aki a láncot is csinálta. A crib motorosok 15ezret mondtak szerelésre, ez 5k-t + egy flakon féktisztító ára.

    Jól megcsinálta, DE már megint kezdte. A hátsó féktárcsa is kuka, mert 5 ezreddel vékonyabb a határértéknél. Tolómérővel kereken 5mm-ert mértem, nem tudom igaza van-e....

    Aztán beszéltünk, mondta hogy ezekre azért időszakosan költeni kell amit tudok én is, de hogy ha elhozom egy állapotfelmérésre biztos talál még 5-6 dolgot amit cserélni kell! :Y Meg az apád f.szát... És már mondta,hogy látja a fékcsövek is eredetiek, meg még mit tudom én...

    A hátsó fékre meg mondtam,hogy idén még ez lesz, örültem,hogy ezt a Ferodo Platinum betétet is most meg tudtam venni, amit persze leszarozott. De hogy ha elesem akkor az mekkora kár ha jobb, meg ha a bal oldalra esek. Amúgy is donornak öltözve motorozok...se csizma, se nadrág nem volt rajtam, melóból jöttem a motorért, légvonalba 100 méterre van tőlünk...Szóval csak felidegesített. :W

    De a fék jó, nem nyikorog. De mintha nyúlós lenne, hiába taposom, nem blokkol be a hátsókerék...normális új betétnél? :U

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák