Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Daywalker #50866 üzenetére

    2 dologra használom a gépet, mint már sokszor írtam:
    - Elég sűrűn hétvégenként hosszabb túra többnyire egyedül (1 napos), ritkán barátokkal (kis motorok, 3 napos ottalvós), illetve évi egy hosszú túra (idén is egy erdélyi kör van tervben).
    - Esténként, egy fárasztó melós nap után a környékbeli falvak qrva rossz, kacskaringós útjain 60-100km-t döntögetni, szellemi kikapcsolódás gyanánt. Imádok gépészkedni, váltogatni akkor is, ha csak egy "vén hülye, kispályás p*cs vagyok, aki a második gyerekkorát éli".

    Tudom, hogy az automataváltós, műanyag robeszokat utálnám, el sem mennék vele az utóbbi felhasználási módra, mert semmi örömet nem okozna. Akkor meg minek? Nekem nem melóba járni kell, a városban itthon sem motorozok egyáltalán semennyit sem. Ez van...

    A mostanival hogy jártam? Soha sehol nem hagyott ott, nem állt meg, csak éppen a 125-ös volta miatt széthajtottam a lelkét a konstans nyélgázas 90-es "száguldás" miatt. 22 éves, 35k km van benn, eddig bírta/bírja. Maximálisan karban van tartva.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák