Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz pityaa23 #43804 üzenetére

    Huh bakker ezzel az öltözködés témával nagyon gyűlnek a hsz-ek, de elég jól toljuk hogy igazából személyeskedés és anyázás nem is lett belőle, igazán büszkék lehetünk magunkra. :D

    Ha megengednétek összefoglalnám:
    Mindenki vegye azt amit akar és jónak talál, és soha senkinek ne legyen arra szüksége hogy megtudja mennyire is jólvagy rosszul választott... :R

    Motor színre visszatérve, egyáltalán ne érdekeljen a szín szerintem, én az első motoromat nyomban át akartam fujatni annyira nem tetszett a színe, viszont műszakilag ugye rendben volt, ezért megvettem hogy majd jövőre átfujatom.
    Aztán valahogy az ember szépen hozzánő a motorjához és megszerettem a kéket, pedig eleinte rendesen nem tetszett. 3 év után pedig már magam sem értettem miért akartam átfujatni annyira tetszett...
    Persze ha egyből olyan színt kapsz miről álmodtál az azért megdobogtatja az ember szívét.
    De műszakilag sokkal fontosabb hogy egybe legyen a gép.
    A mostani gépünkhöz úgy álltam mondjuk hozzá hogy csak fehéret veszek ha nem lesz addig várok amíg lesz. Ennyi. Aztán nem is kellett várnom mert pont volt, amikor akartam venni. Szerencse is kell...

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák