Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    Mai "motorozásom" roppant tanulságos volt. Kb. 1200 méter, 2 és fél óra alatt, a fele pár perc alatt, motor nélkül, lefelé, a maradék pedig szintén motor nélkül, felfelé. Cili nem indult, a halk köhintésből eléggé látszott, hogy az indítómotor tuti nem fogja elindítani, s a bumpstarthoz igencsak fel kellett volna tolni, de akkor már inkább befejeztem a felfelé irányuló műveletet. Csak azért sikerült, mert segítettek a legmeredekebb részen, azt egyedül megcsinálni több erő kell, mint nekem volt (=rohadt kevés, még magamhoz képest is. jövőre jobb lesz, itt a boltba elmenni se 3 perc sima úton :) mindazonáltal délelőtt vagyok mélyponton, főleg, ha nem aludtam jól). A helyzetet árnyalta, hogy pár napja még járni is alig tudtam, a gerincem besértődött a biciklizés, homokban s emelkedőn motortolás (mert lefulladt és meguntam/féltem, hogy az akku lemerül, Cilinél nincs benne sok tartalék) s fahordás kombinációjába. Majd lebeszélem az ilyen baromságokról, megszoktam, hogy sosincs bajom. De most már jól voltam, különben is, csak nem hagyom ott Cilit az út szélét a bozótban. A meredekség egy dolog, de ez a fűcsomós, hepehupás, köves földút még laza emelkedőn is elég fárasztó tud lenni.
    Alvaro elment Fehérvárra, ahogy tervezte (én is vele mentem az első 600 méteren...), majd hoz akkutöltőt, mert most épp nincs nekünk. Máskor megpróbálom beindítani a kicsikét még az elején és/vagy bumpstartolok 35-nél.

    Pedig kellemes idő van.

Új hozzászólás Aktív témák