Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz djeperto #133543 üzenetére

    Ez volt az, de azt hiszem akkor még 78k volt. Egy hete volt még 38 és 39 méretben is.

    Más: Bázismotorból én eddig kétszer rendeltem, mindkétszer megbántam.
    Akartam venni egy Nexx Vilijord sisakot, de ez már az a kategória árban, amit inkább fel akartam próbálni, így nem bántam, hogy +15k-t adok a louis árhoz képest. Eltelik egy hét, majd akkor írtak, hogy meg sem tudták rendelni, mert már nincs a louis-ban olyan méret amit rendeltem. Nagyon örültem neki, mert ha tudtam volna, hogy csak a megrendelést elhúzzák egy hétig, én is meg tudtam volna rendelni közvetlen a louis-ból és akkor még volt is készleten és akciós is volt. A másik alkalommal egy mezt szerettem volna megrendelni, azzal is megvárattak jópár napig, mire visszaírtak, hogy nincs is olyan termékük, csak rosszul volt fent a weboldalon.

    (Ezek után inkább megrendeltem a louisból a Nexx Vilijord sisakom xxs méretben, majd megérkezett egy Nexx Vilitur sisak xxs méretben :DDD Írtam nekik hogy helló én nem ezt rendeltem, majd közölték, hogy nem tudnak másikat küldeni mert nincs is nekik, szóval küldjem csak vissza, talán visszakapom az árát, de a postát sem állják. Így inkább megtartottam a Vilitur-t.)

    Valaki amúgy használ Nexx sisakot? Az X-COM 2-vel van valakinek tapasztalata?

Új hozzászólás Aktív témák