Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Geresics #115571 üzenetére

    Ő volt ez a gumimumus mikor a még formaleválasztos gumikat kezdte el isteníteni miután összeveszett velem már pedig a D222 és a RS2 egy és ugyan az a gumi csak másnéven kapják a gyártok, hiába linkeltem neki a gyártó adatlapját, hogy csak a mintázat azonos én neki bizony ne mondjam mert az a gumi egy csúszós fos amivel nem tudott még közlekedni se, majd jött a csoda GSM sztori ahol első körben a gyártót szidalmazta mikor elhajtották a szürke importos telefonnal.... :DDD :DDD

    Nekem a hazai vloggerek java valahogy a nézhetetlen kategóriát adják ki, Kleb-et lehet szeretni lehet utálni van egy stílusa mikor hazafelé támasztom a fejem a vonaton én jót tudok rajta röhögni főleg mert az ember nem játssza a szociális nitrogén bombát hanem valóban az a chat válaszai alapján is. :DDD De ezt mégsem Dodor stílusában teszi...
    De mindegy is itthon ezzel a videózással érdekes egy felállás megy... ez a MotoSunday is hát azon kívül nagy látványosan picit kihúzatjuk a motorokat összehordunk róluk pár nettó f*sgot de csak olyan mértékig, hogy a forgalmazó ne vegye ki alólunk nekem nem begyere ettől még Mackóék katalógus olvasása is jobb... bezzeg Gospelt megszedték a komentekben mikor őszinte véleményt mondott az új GSXS-ről... a másik véglet meg Dodor akit szintén néha tudok nézni de többnyire 2-5 perc után kinyomom mert vagy végzek a wécén vagy annyira felpumpálta az agyam a stílusával + a videó alatt a komentekkel...

    Halál komolyan te legalább a magad stílusával amit a Ph!-n is hozol teljesen korrekt középút vagy amit nem azt mondom évek múlva is visszakeresek mint egy MCNGarage videót Ari Henninggel de szívesen megnézek mikor szembejön vagy épp csak tekergek a jútyúbon.

    A kinti vloggerek közt is van egyre nagyobb mértékben slepp nem ezt mondom, SnowCat-et és DoItWithDant marha sokat néztem az elején de mindkettő olyan irányt vett ami már számomra sem volt értékelhető. A videónézési szokásokba meg komolyan felesleges bele menni ha azt veszem 21 vs 4x év*. :D :)
    *tévedés jogát fenntartom. :DDD

    etnies teljesen jogos, csak valahogy még sosem éreztem ezeknek szükségét eddig, Golfon, Hondan, CB-n is mindig hozzáfértem a szűrőhöz és gond nélkül tudtam lekapni. :) Rohadt BoyRacerJazzen az égőcsere amúgy is nagyobb szivacs mint a szűrő csere, faterral 1 hete járunk félszeműen mert lassan sorsot húzunk kifogja ledarálni a kezét. :DDD

    Ha már ilyen jól eltértem a céltól meg a rövid véleménytől akkor jöhet is a Vektortér és a Lineáris algebra a továbbiakba.... :DDD :DDD #stayathomehogyrohadjonszéjjel:W

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák