Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    Sziasztok!

    Néhány tapsztalatot szeretnék megosztani CM10 1128-as verzióval kapcsolatban. Nagyon gyors, hihetetlenül gördülékeny. Aki nem szeret sok mindent állítgatni a telefonján annak nagyon jó választás.
    De én mégis visszaálltam MS2GingerV4-re (egyelőre) a következők miatt:
    -akku 35%ről egyszer csak leesett 19%ra (elvileg ezt már javították)
    -szegényes beállítási lehetőség. Ezt azért írom mert használtam CM9es Blade-t és abban a romban 3szor annyi beállítási lehetőség volt mint a defy romban. Pl lapozó animációkat lehetett beállítani, hívás beállítások ami van de nem a Beállítások menőben. Nekem nagyon hiányzott a gyári Caller ID felolvasó. Van app a play-en de az ingyenesek nem akartak működni Mariskával.
    -volt olyan hogy csak úgy tudtam letenni a hívást ha kivettem az akku-t. Nem reagált a telefon semmire de hallottam a másikat a telefon végén.

    Szóval aki CM10-et tervez telepíteni az számítson arra hogy a gyárihoz képest bizonyos esetekben szegényesebb beállítási lehetőségei lesznek.

    Kérdés a szakikhoz: Az hogy ennyire hiányos a beállítások menü az a fejlesztőhöz köthető vagy magához a JBhez?

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák