Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    na már nekem is sok lesz, wiui 2.5.27 van fent. bő másfél éves a telefon. korábban (kb. 1 évesen) behalt a gyári töltő, ha volt kedve töltött, ha nem, akkor nem, most már egyáltalán nem. vettem hozzá eredetit egész jó áron, kb. 5 hónap alatt az is betojt (vatera->gari, pfh). elkezdtem közben a romozgatást is, ment minden jól, közben melóban a többiekével, itthon tv-ről set top boxról x360-ról töltögettem, a kínai töltőm még nem érkezett meg. a jelenleginél meg is állapodtam volna, de most, hogy másodjára visszajött a cordonból, elkezdett bohóckodni (ja először miui v4-el, most stable-val volt szervízben), már nem tölt a stb-ról, xbox360-ról, de a led világít, ezt a romnak írom fel, illetve most voltak furcsa újra indulások is, meg most töltöttem le a miuival a telefonon bootanimokat, meg témákat erre most is újraindult, plusz minden megmaradt a telefonon, de a teljes beállításaim eltűntek, az asztalról az ikonok, visszaállt alapra a wiui, de telepített programokkal. grrr. jaaa és van hozzá 2500 mAH aksim, de ezzel sem bír sokat.... ha használom -nem játék- akkor is képes 3-4 óra alatt teljesen lemerülni.
    valószínűleg visszarakok 2.2-t kicsit figyelgetem a telefont, stb.

    ja mégegy: felvette a vodafone a panaszomat a cordonnal kapcsolatban, hogy nem javították meg nekem ezeket a csavartúlhúzásból fakadó bajokat, egy hónap alatt kivizsgálják, kíváncsi leszek mire jutnak. TEHÁT MÉGEGYSZER MINDENKINEK: SZERVÍZELÉS ELŐTT FÉNYKÉPEZZÉK LE MINDENKÉPP A TELEFONJUK AKTUÁLIS ÁLLAPOTÁT
    bocs, hogy hosszú voltam, de még így is van a tarsolyomban panasz :)

    ui.:
    CoolBoy323: én rendeltem nokia e51-hez teljes házat, bill-t ebay-ról, de nem vagyok benne biztos az alapján, hogy szeretnék a defyhez olyan alkatrészt!!!!! :N

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Aktív témák