Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    anno elromlott a kijelzőm, meg a bekapcsoló gombomat is javítani kellett, ment gariba vissza, megcsinálták, aztán miután átvettem, később láttam, hogy az összes csavart az oldalán túlhúzták és eltörtek a kis tartó fülek, csak nem tudom mi tartja össze. visszaküldtem, azt mondta a kiscsaj a vodában, hogy írjam le mi történt és majd meglátjuk mi lesz. szombaton megjött, nem javították meg, mert azt állítja a cordonos a kézzel írott katicabogár betűivel, hogy nem náluk tört el. faca! nem tudom, lenne-e értelme a fogyasztóvédelemnek, mert sajnos nem tudom bebizonyítani, hogy nekem van igazam (szerintem), ezért írom le az esetemet, mivel látom gariztatás előtt állnak többen is, hogy mindenki minden szögből fényképezze le a telefonját, a jelenlegi hibájával együtt, mert ez az egy segíthetett volna rajtam is!!! azért majd bekérdezek a fogyasztóvédelemhez ettől...

    kínai szemetektől kicsit tartok, mert egy nokia e51-re már rendeltem teljes házat, billentyűzetet, de nem olyan mint a gyári :N

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Aktív témák