Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Misály #953 üzenetére

    "Ez egy szamitogep, az hogy van rajta egy buta shell attol meg az, bugok nincsenek kizarva, emberek keszitik ezt is."
    Kizárva nincsenek, DE programozóként ha te ilyen hibákat hagynál a programomban, úgy rúgnálak ki, hogy a lábad sem érné a földet, és elintézném, hogy pénztárgépeket programozz életed végéig. Eszem megáll basszus, egy monkey teszt 2 óra, patch-el és patch nélküli géppel egymás ellen megpróbálni, melyik karakter melyikkel megy együtt és melyikkel nem. Hubazz nem megy, kidob; ne adjuk ki. Nem arról van szó, hogy valahol bepixelez, esetleg a játék egy 3 órás szakaszán bedob valami sz@rt, ez egy tátongó hiba, amit csak az nem talál meg, aki nem keresi, mert nem akar rá időt szánni, mondván úgyis jó, vagy ha nem majd javítjuk, esetleg a kazsuál hőzöng egy kicsit majd nem játszik, úgyis megvette már a programot, nem múlik rajt semmi --> KICK IN FACE (bár munkám szempontjából nem programozó vagyok, sok programozást tanultam, használtam, stb, ilyenért még a középiskolában is max egy kettest kapsz, nagyon max.)

    "velemenyem szerint amig nincs kozepeuropai kozosseg a lobbyban addig lassu lesz, es 5 evnyi q3 utan erzi az ember a pinget"
    nem is erről van szó, valamennyi ping most is van, megérzed, de megjavították, előtte 5-10sec lag is előfordult. Remélem, programozói mivoltodból adódóan talán megérted a különbséget... Csak sajnos a javítások óta mással van baj.

    "jatszik es van dlc-je ne rinyaljon azert mert aki nem vett dlc-t nem tolt le felesleges + megakat, infrastruktura szempontjabol ez a koltseghatekony megoldas, ez nem troger programozas, hanem okos infrastrukturaszervezes."
    már bocsánat, de lóf@szt. Ha megvettem Skarlet-et, azért vettem meg, hogy online azzal játsszam. Mert ennek a játéknak a multija pont arról szól, hogy egy ember általában egy karaktert gyakorol be, azzal jó, azzal ver le mindenkit. Ha ezt egy pitiáner b@rom elb@ssza egy marhasággal, azt csak a Te kognitív disszonanciáddal lehet pont bemagyarázni így, hogy ez azért van, mert... (természetesen nem rád gondoltam mikor ezeket írom, egyedül a kognitív disszonanciád az meg a nagy programozói együttérzésed, ami idekever)
    Arról nem is beszélve, hogy felkerül a patch, ami ingyen adja skarlet-et, de eltűnik a fele karakter bázis. Az is normális,nem? Azt is így akarták... Jáj...

    "Nalam ez nem kognitiv disszonancia, hanem minimalis hozzaertes-tovabbgondolas"
    Nem szeretem amúgy, mikor a lustaságot és az amatőrizmust valaki megpróbálja úgy beállítani, mintha az tervezett, és milyen okos döntés lenne. Én meg marketinges vagyok, tehát asszem ez a terület inkább az én, mint a Te kompetenciád, és nagyon, de nagyon távol jársz az igazságtól... Pont attól kogitív disszonancia amúgy, hogy Te azt gondolod, hogy nem az, ha tudnál róla, tennél ellene, és máris megszűnne a tény.

    Az a baj, hogy nagyon sok ember nagyon szűk látókörű, és csak a saját területére és érdekére tud koncentrálni... És a baj akkor jön, ha ilyenek kerülnek felelős pozícióba, mert amíg Te csak megpróbálod magyarázni, így gyakorlatilag nem károsítasz senkit, max felhúzod a hozzáéretőket picit, addig aki pozícióban van, óriási blődségeket követ el.

Új hozzászólás Aktív témák