Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Misály #947 üzenetére

    "akkor barati hogy gondolnak a jovobeni peccseknel arra, hogy van aki nem akarja megvenni a cuccot, es minimalizaljak a letoltenivalo adatot mindenki szamara."

    Ez sajna minden offense nélkül azt kell mondjam, az átlag magyar mentalitás, hogy nekem jó, a többiek meg le vannak szarva, jelen esetben azok, akik plusz pénzt fizettek, és nem kapják meg amiért fizettek.

    - Igen, abban egyet értek, hogy a karakterválasztó képernyőnél jól oldották meg a dolgot, ezt eddig sem fájlaltam.

    - azt elhiszem, hogy semmi peccs nélkül nem fagy be, nekem sem fagyott, sőt szinte semmi problémám nem is volt a peccselés előtt (az óriási online laggon kívül); de ezek szerint Te nem is játszol online, vagy csak nagyon kazsuál szinten.

    - aki offline játszik, annak nem is lenne kötelező patchelni, plusz megákat letölteni, de aki online játszik, ne akadályozza már azt, aki pluszban fizetett valamiért, azzal, hogy ő meg nem szedi le. Ennek nem ez a módja. Érdekesmód minden más játéknál működik (ennek ellentéte pont a GoW2, ahol meg nem tudsz multizni normálisan, míg meg nem veszed a DLC-t, nem, nem elég, hogy kompatibility-t töltesz, ott meg kell venned); aki meg online akar játszani, az meg belenyugszik a feltételekbe. Pont.

    - és ez meg akárhogy is nézzük, nem egy számítógép, hanem egy kazsuálok által is egyszerűen használható (rendeltetése szerint legalábbis) konzol, amin az átlag juzernek egyet kell tudnia, benyomni azt a bizonyos gombot. Egy hardver, kompatibilitási probléma kizárva, máshogy fut kizárva, tesztelési munka a PC-k portolásához képest nincs 5%, és ezek a balfékek még ezt sem csinálták meg.

    Viszont nálad azért érzem az aláírásod, kicsit mintha befolyásolná a véleményed :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák